Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Legfrissebb üzenetek előre

Szerző
Üzenet
lecso
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.08. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.08. 20:07    Hozzászólás témája: THX
Hozzászólás az előzmény idézésével
8) 8) 8) Kösz a segítséget már megyvagyok vele. 8) 8) 8)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
haniboy
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.16. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 143
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.17. 19:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Végre megtaláltam ezt a beírást. Köszönöm énis, működik. Szuper, meg minden. Már csak a feltölthető képek méretezésére kell megoldást találnom, és teljes lesz a bódottá :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabor1010
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 09:28    Hozzászólás témája: Re: Legfrissebb üzenetek elöre
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

4. Megkeresed ezt:

Kód:

 $start = floor(($forum_topic_data['prev_posts'] - 1) / intval($board_config['posts_per_page'])) * intval($board_config['posts_per_page']);
4. Átírod erre:

Kód:

 $start = floor(($forum_topic_data['topic_replies'] + 1 - $forum_topic_data['prev_posts']) / intval($board_config['posts_per_page'])) * intval($board_config['posts_per_page']);
5. Elmented a fájlt és feltöltöd
Nekem ez helyett más van és nem igazod kirajta sajna.
Ez van helyette:

Kód:

( floor( $start / intval($board_config['posts_per_page']) ) - 1 ), ceil( $total_replies / intval($board_config['posts_per_page']) )),

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 15:28    Hozzászólás témája: Re: Legfrissebb üzenetek elöre
Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor1010 írta:

Nekem ez helyett más van és nem igazod kirajta sajna.
Ez van helyette:

Kód:

( floor( $start / intval($board_config['posts_per_page']) ) - 1 ), ceil( $total_replies / intval($board_config['posts_per_page']) )),
Ki mondta, hogy ez van helyette? Valószínűleg ott van a fájlban a másik kódrész is.

Nyugalom, azzal, hogy floodolsz nem kapsz hamarabb segítséget.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabor1010
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 16:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
beírtam a notepaddon belül a keresőbe hogy start florr és csak ezt adta be hiábamnetem a további keresésre nem talált másikat......elnézést kérek

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 18:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor1010 írta:

beírtam a notepaddon belül a keresőbe hogy start florr és csak ezt adta be hiábamnetem a további keresésre nem talált másikat......elnézést kérek
Telepítettél valamilyen modot? Jó fájlban nézted?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabor1010
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 18:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
nem telapítettem semmit és a viewtopicban néztem ahogy írta

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 21:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor1010 írta:

nem telapítettem semmit és a viewtopicban néztem ahogy írta
Akkor tölts le innen egy teljes csomagot, és az abban lévő viewtopic.php-ban keresd a kódrészletet. Ha abban sem találod, akkor nálad lesz a hiba.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabor1010
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.09. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.09. 22:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahogy mindtad letölöttem egy másikat megnéztem ott meg volt és megnéztem hogy hányadik sor és egy kicsit beljebb volt azegészen belül ezért nem vettem észte de mostmárt jó. Köszi szépen

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HerpBoy
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.02. 13:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló.

Egy phpbb-s fórumbüszke adminja vagyok,eddig remekül szuperál. ;)
Letöltöttem a hszsorrend102hun nevű mod-ot ami ugye alvileg arra szolgál hogy egyéni beállítással lehessen megcsinálni,hogy elől vagy hátul legyenek az új hozzászólások. Ok. Kicsonmagoltam a cuccost,volt benne egy Post Sort Order For User 1.0.2 nevű mappa,abban egy Post Sort Order For User 1.0.2 txt fájl és egy root mappa amiben egy db_update nevű fájl.
A db_updatet feltöltöttem simán a fórum könyvtárba, és megnyitottam és kiírta hogy

Idézet:

This list is a result of the SQL queries needed for mod Post Sort Order For User 1.0.2 [Already added] line: 1 , ALTER TABLE phpbb_accesusers ADD `user_post_order` VARCHAR (4) DEFAULT `asc` NOT NULL
Az

Kód:

ALTER TABLE phpbb_accesusers ADD `user_post_order` VARCHAR (4) DEFAULT `asc` NOT NULL
parancsot le is futattam a sql adminban előszőr. De nem történt semmi a fórumon. Aztán még lefutattam egy párszor de csak hibaüzenetet ír ki.

Idézet:

(#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LTER TABLE phpbb_accesusers ADD `user_post_order` VARCHAR (4) DEFAULT `asc` NOT ' at line 1 )
Most mitévő legyek? :S

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.02. 13:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HerpBoy írta:

Egy phpbb-s fórumbüszke adminja vagyok,eddig remekül szuperál. ;)
Letöltöttem a hszsorrend102hun nevű mod-ot ami ugye alvileg arra szolgál hogy egyéni beállítással lehessen megcsinálni,hogy elől vagy hátul legyenek az új hozzászólások. Ok. Kicsonmagoltam a cuccost,volt benne egy Post Sort Order For User 1.0.2 nevű mappa,abban egy Post Sort Order For User 1.0.2 txt fájl és egy root mappa amiben egy db_update nevű fájl.
A db_updatet feltöltöttem simán a fórum könyvtárba, és megnyitottam és kiírta hogy
[...]
Ez a fájl lefutott, ezzel készen vagy, nem kell több sql parancsot futtatnod. A következő lépés a mod telepítése. Ezt a txt fájl írja le, a benne lévő utasítások értelmezésében a mod telepítési útmutató nyújt segítséget.

Kérlek használd a BBCode jelölőket! Nem véletlenül emlegetem őket. Az átszerkesztés előtt egyenesen olvashatatlan volt a hozzászólásod. Sok dolgot nem értettem benne, nem tudtam melyik rész mire vonatkozik. Szóval kérlek legközelebb...
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HerpBoy
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.04.03. 05:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Oké, ezer köszönet, már írogatám is át a kódokat!
És sorry! :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Morpheus123
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.05.26. Péntek 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.05.26. 21:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
sziasztok hol tom letölteni a php-mre a Starwarsos theme vagy tudtok ilyent csinálni de forumba?? Ha tudtok akkor a forumomba irjatok a http://morpheusweb.atw.hu/forum elöre is köszönöm
De ha van olyan akkor hol tom beszerezni :?: :?:
De ha nem ide valoa kérés akkor rakd oda :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Priby
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2005.06.04. Szombat 1:00
Hozzászólások: 346
Hozzászólás Elküldve: 2006.05.26. 22:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Úgylátom sokat szenvedhettél a fórum keresőjének használatával... mindenesetre nem sok sikerrel jártál.. :?

A google a te barátod
Ezeken az oldalakon kereshetsz skineket.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vargazsozso
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.05.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.28. 14:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na ezt az egyet nem értem! Azt láttam hogy valami viewtopic.php -t kell előhívni. De hogy? Ha azt írom be hogy www.felhasználónév.hu/forum/viewtopic.php akkor a fórumomat dobja ki azzal a szöveggel, hogy ilyen topic nincs, de ha csak úgy magába hívom meg akkor nem nyitja meg?
Segítenétek! És ugyan ez a helyzet az avatar feltöltéssel is!

Előre is köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés