Javascriptek

Szerző
Üzenet
XazaX
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.13. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.27. 10:28    Hozzászólás témája: Javascriptek
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.A 100% phpBB alapú portálomat beregisztráltam egy toplistára.Viszont a toplistának van egy pop-up kódja amit elkéne a főoldalon (index.php) helyezni.De enmtudom hogy ezt a scriptet hova írjam hogy beugorjon a toplista mindenkinek aki felmegy a lapomra.
Köszi előre!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.27. 10:53    Hozzászólás témája: Re: Javascriptek
Hozzászólás az előzmény idézésével

XazaX írta:

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.A 100% phpBB alapú portálomat beregisztráltam egy toplistára.Viszont a toplistának van egy pop-up kódja amit elkéne a főoldalon (index.php) helyezni.De enmtudom hogy ezt a scriptet hova írjam hogy beugorjon a toplista mindenkinek aki felmegy a lapomra.
Köszi előre!
Szerintem te javascriptre gondoltál, és nem java scriptre. A téma címét ennek megfelelően javítottam. A kettő között van egy kis különbség.

A tempaltes/sablonod/overall_header.tpl-be vagy a templates/sabonod/overall_footer.tpl-be kell elhelyezni (de szerintem inkább az elsőbe).
Szerintem ne regisztrálj olyan toplistára, ahol egy pop-up kódot kell beleraknod az oldaladba. Rengeteg toplista van az interneten, és ez nem szokott megkötés lenni. Nagyon idegesítőek tudnak lenni a pop-up ablakok.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
XazaX
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.13. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.27. 11:53    Hozzászólás témája: Tenx
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszike.Jha javascript bocsi.Hát windows sp2-be alapból van blocker ezért szerintem már nem sok embert zavar, viszont a kis ikonhoz is bekell írnis egy scriptet szóval mindenképpen fontos volt.Köszi mégegszer!
Jha és melyik részébe szúrjam?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.27. 12:15    Hozzászólás témája: Re: Tenx
Hozzászólás az előzmény idézésével

XazaX írta:

Köszike.Jha javascript bocsi.Hát windows sp2-be alapból van blocker ezért szerintem már nem sok embert zavar, viszont a kis ikonhoz is bekell írnis egy scriptet szóval mindenképpen fontos volt.Köszi mégegszer!
Jha és melyik részébe szúrjam?
Nem ismerem a kódot, azt a kód írójának kell megmondani.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
XazaX
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.13. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.27. 12:53    Hozzászólás témája: . .
Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor minden sor után beszúrom aztán vhova csak jó lesz:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skyp
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.05.24. Szerda 1:00
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.16. 20:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
hy! nekem azzal kapcslatban lenne kérdésem hogy van ezen az oldan ilyen Javascript kódok: http://www.flyordie.hu/jatekok/ingyen-jatek.html nos... én ezeket az oldalamba úgy szeretném beilleszteni hogy ne mindig látszódjon az oldal tetején vagy alján... henem úgy hogy pl.: nyitok egy topicot és abban látszódnak a képek meg minden! ha belenézel abba az oldalba amit megadtam ott látod hogy gondolom! na vajon ezt hogy kell? egyébként itt egy másik kép is: http://www.hitetlen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=314&Itemid=24

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.16. 22:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Skyp írta:

hy! nekem azzal kapcslatban lenne kérdésem hogy van ezen az oldan ilyen Javascript kódok: http://www.flyordie.hu/jatekok/ingyen-jatek.html nos... én ezeket az oldalamba úgy szeretném beilleszteni hogy ne mindig látszódjon az oldal tetején vagy alján... henem úgy hogy pl.: nyitok egy topicot és abban látszódnak a képek meg minden! ha belenézel abba az oldalba amit megadtam ott látod hogy gondolom! na vajon ezt hogy kell? egyébként itt egy másik kép is: http://www.hitetlen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=314&Itemid=24
Most úgy őszintén. Ezt meg minek? Hátha a felhasználónak a téma olvasgatása közben kedve támad játszani egyet, vagy mi? Játék portált üzemeltetsz, vagy fórumot? A felhasználóid a játék miatt mennek oda, vagy a fórum miatt? Ha az előbb miatt, akkor minek a fórum, ha az utóbbi miatt, akkor minek a játék, csak fölösleges dolog, ami lassítja a betöltést, helyet foglal, stb. Azt hiszem a játék és a fórumozás két teljesen külön dolog. Ezek a kezdő weblapkészítőnek az általános jegyei, hogy minden fölösleges hülyeséget beleilleszt az oldalba, csakhogy megmutassa, hogy ilyet is tud, de valójában nincs rá szükség, így a minőség romlik. Ezt nem azért írom, hogy téged kritizáljalak, hanem, hogy gondold át, tényleg mit akarsz!

Egyébként a megfelelő sablon fájlba kell beszúrni az adott html kódot, a hozzászólások megjelenítésénél ez a templates/sablonod/viewtopic_body.tpl.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skyp
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.05.24. Szerda 1:00
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.21. 06:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
:( igazad van... igy már szerintem is! csak még egy kérdés! akkor ha max. szertnék rádiót beleteni vagy annak a kódját... azt hova rakjam?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skyp
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.05.24. Szerda 1:00
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.21. 07:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
de ha lehet úgy hogy ne a topik aljára rakja hanme bele! vagy nem lehetne vajon a hozzászólásnál ezt beirni és igy jelenne meg?és (vagy) csak annál az egy topiknál eméknél szertném!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.06.22. 12:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

A web nem TV.
Minek az oldaldba rádió? Akkor már inkább játék...
Ezt ráadásul szerintem nem is lehet megoldani egy weboldalon keresztül, külső program kell hozzá.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés