Nem jeleníti meg a témákat

Szerző
Üzenet
Myone
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 11:13    Hozzászólás témája: Nem jeleníti meg a témákat
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Szétnéztem a fórumon, mégse találtam igazából erre vonatkozó témát. Az lenne a problémám, h feltettem az oldalamra a fórumot, és szeretnél létrehozni benne témákat. Beírom, meg minden, de mégse jeleníti meg. Akor se, ha category-ra állítom, és akkor se, ha forum-ra. Pedig megnéztem, egyikse volt rejtve, se zárva. Bár elég nehéz kisilabizálni, mert nem magyar a fórumom, a magyarítást pedig nem ismeri fel telepítés után se, csak ha törlöm a cookie-kat, és akkor is csak a főoldalon, az ACP-m ugyanúgy angol...
Tudna nekem segíteni valaki?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 12:41    Hozzászólás témája:
Véletlenül nem fórumokról van szó ? Ha arról van szó, akkor javaslom, hogy másold le egy olyan fórum jogosultságát, ami látszik ( például a phpBB telepítése után a teszt fórumot jogosultságait másold le ). A jogosultságok lemásolása pedig le van írva az útmutatókban ott nézz körül.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Myone
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 13:59    Hozzászólás témája:
Nincs tesztfórum a fórumomon, így nem tudom megnézni se a jogosultságokat... Ilyenkor lehet valamit tenni?
És arra van valamilyen megoldás, hogy nem ismeri fel a magyar nyelvi fájlt még telepítés után sem?

Amúgy a link, ha gondolod, nézz rá: http://hollymarie-forum.extra.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:07    Hozzászólás témája:
Nálam magyarul jelenik meg a fórumod.
Ha nincs teszt fórumod, akkor pedig a fórum létrehozása után lehet beállítani a jogosultságokat ( ha jól emlékszem egy zöld színű részen van egy szürke színű link a jogosultságokhoz ).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Myone
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:22    Hozzászólás témája:
Nah, ez nagyszerű... Nálam még mindig angol... Zöld rész, szürke linkkel? Nálam ilyen az informácio, és ott két link van, az egyik ugye az, h visszalépés az előző oldalra, a másik meg:
Now you are able to set permissions for this forum.

Vagy totál rossz helyen nézem? Fú, kezd ez nekem bonyolult lenni, a phpbb2-vel még semmi bajom nem volt, az nálam is magyar volt, így nagyjából értettem a dolgokat, de az, h itt angol, piszkosul megnehezíti a dolgokat, mert 2 hónapja tanulok angolt.

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:27    Hozzászólás témája:
Menj rá arra a linkre amit bemásoltál ide, ott lehet beállítani a jogosultságokat ( Now you are able to set permissions for this forum. ).

Az angol nyelvet átállítottad a felhasználói vezérlőpulton ( vagy user control panel -en ) ?

Myone
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:43    Hozzászólás témája:
ÁÁ! Két fórum már megjelenik a 3-ból... De az user control paner az hol van?

Öhm, nem szóltam, sikerült!!! Ó ezer hála és köszönet!

Még egy kérdés, h akkor a fő fórumok, amibe elhelyezem az alfórumokat, az category, vagy forum -ba sorolható? Mint pl itt az Általános, a phpBB2 -3 meg egyéb részleg?

Wendeer
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:45    Hozzászólás témája:
Nekem szintén magyar a fórum.Amikor telepítetted, és ahhoz a részhez értél amikor be lehet állítani a default (alapértelmezett) nyelvet akkor magyarra állítottad vagy angolra? Ez lehet a nyelvvel a gond,ahogy azt már Thomas RC is leírta.
(bocs,ezzel elkéstem,ha gondoljátok moderátorok akkor törölhetitek! sorry)

A hozzászólás legutóbb Wendeer által 2007.10.30. 14:55-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 14:52    Hozzászólás témája:

Myone írta:

Még egy kérdés, h akkor a fő fórumok, amibe elhelyezem az alfórumokat, az category, vagy forum -ba sorolható? Mint pl itt az Általános, a phpBB2 -3 meg egyéb részleg?
A kategória az például ( kiindulva a phpbb.hu fórum szerkezetéből ) a phpBB2.
A fórum pedig a 2.0.x Általános kérdések és válaszok.

Myone
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 15:04    Hozzászólás témája:
Na most már ezt is tudom! Köszi a nagyon gyors válaszokat! Sikerült megoldani mindent, már csak majd be kell indítani :) Köszönöm szépen!

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.10.30. 20:59    Hozzászólás témája:
Nincs mit.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés