Nem tudok hozzászólást írni

Szerző
Üzenet
agoge
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.08.14. Kedd 13:02
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.09. 22:31    Hozzászólás témája: Nem tudok hozzászólást írni
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hi!
Azért nyitottam ezt fórumot mert sikerült témákat kreálnom de nem tudok azokba írni, a régi fórumomnál mi nem phpbb-s volt ott volt 1 ilyan h New Topic, de itt nincs.
Mit tegyek???? SEgitsetek!!!!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.09. 23:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy kicsit összeszedettebben is meg tudnád fogalmazni? A téma címe az, hogy nem tudsz hozzászólást írni, de az üzenetedben már a téma nyitása gombot hiányolod.
Valószínűleg a fórum(ok) jogait állítottad be rosszul, érdemes új fórum létrehozásakor a telepítéskor létrejövő "Az első fórumod" jogait másolni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agoge
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.08.14. Kedd 13:02
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 15:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hi!
Hát... ezt már néztem 1 előbbi fórumban és úgy is csináltam, fórumot admin részről már tudtam nyitni, de amikor belemegyek az oldalról akkor nincs olyan h "New Tipic" vagy akármi és nem tudok rá írni!
Ez miért van?:S

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 15:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Olvasd át ezt a témát.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agoge
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.08.14. Kedd 13:02
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 15:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mit olvassak rajta???
1 WoWos skint szeretnék amin nincs new topic gomb és még ki tudja mi hiányzik róla.... amit nem nagyon értem h hogy lehet ahonnan leszedtem ott megvolt minden de amikor én beraktam már nem volt jó:(
Az meg lehetlen h a fórum jogosultsággal van a gond, mivel a prosilver és a subsilver2 skineknél megvan minden!
Kérem segitsen valaki!:S

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 15:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha hatékony segítséget vársz, célszerű hatékonyan megfogalmaznod azt, hogy miben várod. Ehhez az egyszerűen és jól értelmezhető fogalmazás kulcsfontosságú. Ha fontosnak tartod a problémád megoldását, az a minimum, hogy érthetően és átgondoltan fogalmazzál, a lehető legtöbb hasznos információt megadd, és helyesen írjál, amennyire csak lehet.

Nem tudom, hogy próbáltad-e már, de én azzal kezdeném, hogy leszedném a WoWos megjelenést, letölteném újra, és megpróbálnám így újratelepíteni. Lehet, hogy a letöltött állomány volt beteg.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 15:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

agoge írta:

Mit olvassak rajta???
1 WoWos skint szeretnék amin nincs new topic gomb és még ki tudja mi hiányzik róla.... amit nem nagyon értem h hogy lehet ahonnan leszedtem ott megvolt minden de amikor én beraktam már nem volt jó:(
Az meg lehetlen h a fórum jogosultsággal van a gond, mivel a prosilver és a subsilver2 skineknél megvan minden!
Kérem segitsen valaki!:S
Ha nem a jogosultságokkal van a gond, akkor kizárásos alapon azzal van a gond, hogy nincs imageset/hu könyvtárad (vagy nincsenek benne a képek).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
agoge
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.08.14. Kedd 13:02
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 16:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hi!
Hát... a Hu könyvtárt létrehoztam benne a képekkel de nem jó!
Most azt akarom megcsinálni hogy az images és a themes beolvasást beállítottam a subsilver2 mappájából és így legalább jó, ebből arra következtetek hogy a templasessel lehet valami gond!
A képeket meg aprónként átállítom ex csak készen lessz:D
Kössz a segitséget!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 19:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Összefoglaltam egy útmutatóban.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés