avatar kategóriájának felosztása több oldalra

Szerző
Üzenet
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.13. 12:50    Hozzászólás témája: avatar kategóriájának felosztása több oldalra
Hozzászólás az előzmény idézésével
Legszívesebben az avatarok témába írtam volna,de az le volt zárva. Erre megoldást pedig nem találtam.
2 problémám lenne.
Ha gallériában ékezetes karakterű könyvtárat hozok létre,akkor azt nem jeleniti meg rendesen a kategoriáknál. Ezt hogy lehet kiküszöbölni?

A másik probléma a következő. Vannak kategoriáim. És vannak olyan kategoriák,amelyben a képek száma az 500-at is meghaladja. Megszámoltam, és 57 kategoriám van. Ez a szám talán még bővülni is fog. Éppen ezért az nem jó megoldás,ha külön mappákra szedem. Viszont így elég lassan tölti be az összes avatart. Ezért gondoltam arra a megoldásra,hogy egy kategórián belül több oldalra lenne osztva. 1 oldalon meg körülbelül 50 képet jelenitene meg. Valami olyasmi megoldás kellene,mint például a fórum olvasáskor lehet kiválasztani,hogy hányadik oldalra ugorjon. Erre kérnék segitséget.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.13. 12:56    Hozzászólás témája:
Már megbocsáss, de... mi a szent izének ennyi avatar?

Dolgoztam egy időben vendéglátásban, és ott megtanultam: az ideális étlap max. 3 oldalas, benne oldalanként 20 féle étellel. Ha ennél több van, a vendég hezitál, nem tud választani, s ha választ is, és épp nem 100%-os a megelégedettsége, többet nem nagyon szívesen megy vissza.

Ugyanez a helyzet az avatarokkal is. Sőt, továbbmegyek a fórumtémákkal is.

Minden bizonnyal megoldható a kérdésed, hiszen ez "csupán" technikai probléma, (MOD is van rá) de teljes mértékben feleslegesnek tartom.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.13. 13:17    Hozzászólás témája:
Értem,hogy mire gondolsz,de ilyesmivel szerintem nem lesz problémájuk.
A mod viszont tökéletesen müködött,köszönöm.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés