E-mail értesítés belépésről

Szerző
Üzenet
Spiki
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2007.07.20. Péntek 21:30
Hozzászólások: 28
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.14. 17:58    Hozzászólás témája: E-mail értesítés belépésről
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szervusztok!

Keresek olyan MOD-ot (vagy valami hasonlót), amely a következő feladatot látná el:
- e-mailben tájékoztatja az Administratort, ha valaki belép a fórumba
- elküldi a felhasználói nevet, dátumot, időt és az ip címet

A 2.x-es verzióban volt egy olyan lista, amikor beléptem az admin panelba, hogy kiírta az éppen aktuálisan jelen levő userek nevét, és rákattintva meg tudtam nézni az ip címét.

Várom a válaszokat!

Üdv,

Spiki

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.14. 20:08    Hozzászólás témája: Re: E-mail értesítés belépésről
Hozzászólás az előzmény idézésével

Spiki írta:

- e-mailben tájékoztatja az Administratort, ha valaki belép a fórumba
- elküldi a felhasználói nevet, dátumot, időt és az ip címet
Biztos vagy te ebben? :wink: Ilyen kevés látogatóra számítasz, vagy nem bánod, ha elárasztják a levelesládád? :)

Erre inkább valami log (napló) lenne alkalmas (bár én ezt nem feltétlenül tartom hasznos, illetve jó dolognak). Emellett ha ezt megcsinálod, erről érdemes lenne a felhasználóid is tájékoztatni, pl. a regisztrációs oldalon.

Spiki írta:

A 2.x-es verzióban volt egy olyan lista, amikor beléptem az admin panelba, hogy kiírta az éppen aktuálisan jelen levő userek nevét, és rákattintva meg tudtam nézni az ip címét.
Ezt most a ki van itt oldalon találod meg (az IP-cím is ott van).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés