Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpBB Arcade 3.1.1

Szerző
Üzenet
ronson
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2012.05.18. 15:57    Hozzászólás témája: :)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valami ötlet?elég béna vagyok ilyesmihez

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.05.18. 17:44    Hozzászólás témája: Re: :)

ronson írta:

Valami ötlet?elég béna vagyok ilyesmihez
2 választásod van

1., szolgáltató cserre
2., átkódolod a közel 12000 játékot ami az act használja :wink:

Játék-világ - KillBill

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ronson
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2012.05.19. 15:24    Hozzászólás témája: :S
Király :( azért köszi

Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.08.05. 06:08    Hozzászólás témája:
Már kezdtem örülni, hogy minden elsőre tökéletesen megy.
Aztán csak bele futottam a jóba:

Kód:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_text
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_uid
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_bitfield
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_options

Mit rontottam el már megint? :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.08.05. 11:44    Hozzászólás témája:

Ragadozo írta:

Már kezdtem örülni, hogy minden elsőre tökéletesen megy.
Aztán csak bele futottam a jóba:

Kód:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_text
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_uid
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_bitfield
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/arcade/includes/play.php on line 361: Undefined index: comment_options

Mit rontottam el már megint? :)
Semmit, már a másik hsz-ben szó volt róla, hogy hiányzik neked a "comment_text" oszlop a scores táblából.

Hol tartasz a frissítéssel?

Játék-világ - KillBill

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.08.05. 11:49    Hozzászólás témája:
Reggelre teljesen befejeztem.

Felraktam az RC10-et - majd az 1.0.0-t, utána az RC1 update, RC2 update, majd az RC3 update.

A telepítők mindent rendben találtak.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.08.05. 14:05    Hozzászólás témája:

Ragadozo írta:

Reggelre teljesen befejeztem.

Felraktam az RC10-et - majd az 1.0.0-t, utána az RC1 update, RC2 update, majd az RC3 update.

A telepítők mindent rendben találtak.
Hmmm, jó gyors voltál :D

Igen az ellenőrzés a cellákat nem vizsgálja át.

phpmyadminba futtasd le a következő parancsot.

Kód:

ALTER TABLE `phpbb_arcade_scores` ADD `comment_text` MEDIUMTEXT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin NOT NULL;

ALTER TABLE `phpbb_arcade_scores` ADD `comment_bitfield` VARCHAR( 255 ) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin NOT NULL DEFAULT '';

ALTER TABLE `phpbb_arcade_scores` ADD  `comment_options` INT( 11 ) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT '7';

ALTER TABLE `phpbb_arcade_scores` ADD   `comment_uid` VARCHAR( 8 ) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin NOT NULL DEFAULT '';

Ha nem a phpbb a tábla elő tagod akkor azokat írd át a lefuttatás előtt.

Játék-világ - KillBill

Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.08.05. 14:48    Hozzászólás témája:
Na', ezt nagyon köszönöm! :)

Éppen a localhoston telepítettem full frissen a játékot, sikerült is hiba nélkül.
Kellett, mert nem tudtam az oszlopok adatait.

De így sokkal egyszerűbb lett! :)

Meg is csináltam, tökéletesen műxik (bár már nem akarom elkiabálni! :D ) !!

Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.07. 17:32    Hozzászólás témája:
Sziasztok,letöltöttem ezt a mod-ot,köszönet érte.
Segítséget szeretnék kérni egy hiba koddal kapcsolatban.Mikor bemgyek AVP játék letöltése és beteszem az URL-t,egy ilyen hibaüzit kapok:

Kód:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/arcade/includes/class_admin.php on line 829: curl_exec() has been disabled for security reasons
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/adm/index.php on line 150: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/adm/index.php on line 152: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/adm/index.php on line 154: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3823)

Megudnátok nekem mondani,hogy mi lehet a baj?

PHPBB legújabb verziora tettem fel.Telepítésnél annyit írt ki,hogy az umil nem a legfrissebb és frissítsem,újraellenörzésnél minden zöld és sikeres...Előre is köszönöm ha valaki segít nekem

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.07. 20:04    Hozzászólás témája:
A tárhelyeden (valószínűleg biztonsági okokból) nem engedélyezték a PHP cURL modulját, amit arra használna a MOD, hogy letöltse a játékot az általad megadott címről. Ezt ingyenes tárhelyen általában nem szokták engedni, fizetősnél érdemes lehet futni egy kört az ügyfélszolgálattal.
Magát a MOD-ot nem használom, így sajnos nem tudom megmondani, hogy lehet-e játékot másképpen (pl. a fájlokat közvetlenül a tárhelyre másolva és a letöltési lépést átugorva) telepíteni.

Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.07. 23:13    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

A tárhelyeden (valószínűleg biztonsági okokból) nem engedélyezték a PHP cURL modulját, amit arra használna a MOD, hogy letöltse a játékot az általad megadott címről. Ezt ingyenes tárhelyen általában nem szokták engedni, fizetősnél érdemes lehet futni egy kört az ügyfélszolgálattal.
Magát a MOD-ot nem használom, így sajnos nem tudom megmondani, hogy lehet-e játékot másképpen (pl. a fájlokat közvetlenül a tárhelyre másolva és a letöltési lépést átugorva) telepíteni.
Köszönöm szépen a választ,utána járok,bár már tudok játékot telepíteni ezt megkerülve is.
Szeretnék még egy segítséget kérni...Letöltöttem játékokat és a phpBB--Arcade helyett szeretném ha a saját oldalam neve jelenne meg a játék elindításánál,mint ahogy azt máshol is már láttam,de nem tudom hol kell módosítani :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szepylaci
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.07. 23:38    Hozzászólás témája:

Dragonheart írta:

Marcee írta:

Köszönöm szépen a választ,utána járok,bár már tudok játékot telepíteni ezt megkerülve is.
Szeretnék még egy segítséget kérni...Letöltöttem játékokat és a phpBB--Arcade helyett szeretném ha a saját oldalam neve jelenne meg a játék elindításánál,mint ahogy azt máshol is már láttam,de nem tudom hol kell módosítani :(
Szia! az egy védett flash file,amit KillBill készített. Egyébként az arcade/swf/ mappában keresd az arcade.swf-t.

Mellékesen megjegyzem,én használom ezt a kiegészítőt.Játék telepítésnél egyszer volt gondom vele,de mint kiderült a csomagolt file formátuma (ha minden igaz rar volt) nem tetszett neki. Fizetős táron használva egyébként minden funkciója elsőre hibátlanul ment nálunk.

Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.08. 08:33    Hozzászólás témája:
Szia,igen tudom hogy kinek a nevéhez fűződik,engem az kavart be,hogy amikor letöltöttem a játékokat,akkor az oldal neve jelent meg,ahonnan letöltöttem,később átállt phpBB Arcadera.Természetesen nem piszkálok bele és elnézést kérek,hogy figyelmetlen voltam.Már minden világos :oops: Köszönöm szépen

KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.11.08. 17:46    Hozzászólás témája:
Az arcade.swf fájl nem védett szabadon szerkeszthető és ITT letölthetőek hozzá a szükséges eredeti fla fájlok.

persze ehhez szükséges egy flash szerkesztő progi és persze nem árt hozzá némi tudás sem.

Játék-világ - KillBill

KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2012.12.12. 08:55    Hozzászólás témája:
2012-12-08 – verzió2.0.RC4

• [Javítás] Kihívás statisztikai oldal - CHALLENGE_GAME_STATS nyelvi sor pótlása.
  • [Javítás] Kihívás legújabb nyertesek kijelzése.
  • [Javítás] Folyamatban lévő kihívások kijelzése.
  • [Javítás] Játék kategória oldal (Költség, jutalom kijelzése)
  • [Javítás] AVP - Játékok kezelése, Felhasználók kezelése modulok oldal címei.
  • [Javítás] AVP - Kategóriák kezelése, (kategória, alkategória) törlése esetén a felhasználói, csoportok jogosultságainak törlése.
  • [Javítás] AVP - Felhasználó eredményeinek törlése
  • [Javítás] Játék átméretezés - jogosultság ellenőrzése.
  • [Javítás] AVP - Főnyeremények újraindítása - min/max alap helyzetbe állítása.
  • [Javítás] AVP - Felhasználó törlése - jogosultságok törlése.
  • [Javítás] AVP - Csoport törlése - jogosultságok törlése.
  • [Javítás] Felhasználónév módosítása esetén a felhasználó nevének frissítése.
  • [Javítás] AVP - Egy stílus deaktíválása esetén a kategória stílus frissítése.
  • [Javítás] AVP Globális közlemény modul - [url] bbcode gomb megjelenítése
  • [Javítás] Arcade flash - játék leírás, karakter hiba.
  • [Javítás] Játék indításánál - (új kihívás érkezett figyelmeztetés kijelzése).
  • [Javítás] Játékok letöltési költségének kijelzése.
  • [Javítás] AVP - játékok letöltése modul, (lapszámok kijelzése, Használt letöltési hely).
  • [Javítás] Kategória oldal - játék fájl létezésének ellenőrzése, méretmeghatározás esetén.
  • [Javítás] Süti biztonság bekapcsolása esetén a "phpBB Arcade" játék típus eredmény benyújtásának működése, Ajax játék funkciók (Értékelés és kedvencek) működése.
  • [Javítás] FVP modulok - Játékterem hozzáférés ellenőrzése.
  • [Javítás] AVP - Törlés gombok inaktívra váltása, ha a felhasználónak nincs jogosultsága a törlésre.
  • [Javítás] Kategória stílus használat.
  • [Javítás] Keresés lapozási mód.
  • [Javítás] Kitiltott felhasználó IP címe.
  • [Javítás] Felhasználó Inaktiválása illetve deaktiválása után a játéktermi gyorsítótár kiürítése.
  • [Javítás] arcade.js fájl.
  • [Javítás] Játék dupla telepítésének megakadályozása az oldal újratöltése esetén.

• [Módosítás] elemleírás kijelzése.
  • [Módosítás] Kitiltott felhasználók ellenőrzése.
  • [Módosítás] Játékok, felhasználói lista - szín kiemelés.
  • [Módosítás] Telepítés illetve frissítés ellenőrzése - Az összes telepített stílus és nyelvi fájl ellenőrzésre fog kerülni.
  • [Módosítás] AVP - játékterem és kihívás privát üzenet engedélyezésének szétválasztása.
  • [Módosítás] Fórum Profil, Hozzászólások játéktermi információk kijelzése.
  • [Módosítás] AVP - Játékterem globális felhasználói jogosultságok áthelyezése a Fórum globális felhasználói jogosultságokhoz.
  • [Módosítás] Kategória játékokkal oldal, Játéktermi kategória jogosultságok kijelzése.
  • [Módosítás] AVP - Felhasználó adminisztráció áthelyezése a játékterem Felhasználók kezelése modulba.
  • [Módosítás] Játékterem és kihívás hozzáférés ellenőrzése.
  • [Módosítás] Játék telepítő fájl - Két új érték hozzáadva, (game_control, game_control_desc).
  • [Módosítás] AVP - Játék közlemény funkció - új érték hozzáadása, ([game_control]).
  • [Módosítás] Játszási oldal - játszás teljes képernyő link lecserélése ikonra.
  • [Módosítás] Flash bevezető - (Logo megváltoztatásának lehetősége, rekordok kijelzése maximum 10 felhasználó, vezérlő leírás hozzáadása).
  • [Módosítás] AVP - beállítások modul átrendezése.
  • [Módosítás] Memória felhasználás csökkentése.

• [Hozzáadva] Telepítő script - (Arcade BBcode automatikus telepítése).
  • [Hozzáadva] Kitiltott felhasználók kiszűrése a kihívás felhasználói listából.
  • [Hozzáadva] AVP - Kitiltott felhasználók, űrlap információ
  • [Hozzáadva] AVP új modul - Plugingok telepítése, kezelése, lehetővé teszi a plugingok telepítését ill. konfigurálását.
  • [Hozzáadva] AVP új modulok - Játéktermi naplók (Adminisztrátori napló, Felhasználói napló, Hibanapló)
  • [Hozzáadva] Játekterem fejléc - Kihívás információs box
  • [Hozzáadva] Telepítő script - phpBB Arcade adatbázis frissítési folyamat részletes kiíratása.
  • [Hozzáadva] Keresés: Kereset szavak kiemelése.
  • [Hozzáadva] Inaktivált felhasználók kiszűrése.
  • [Hozzáadva] Játékvezérlő kijelzése.
  • [Hozzáadva] Telepítés - új modul (Játék telepítő fájlok átkonvertálása)
  • [Hozzáadva] Helytelen eredmény űrlap beküldésének naplózása.
  • [Hozzáadva] Szuper bajnokok, eredmények újraindítása után lépnek érvénybe.
  • [Hozzáadva] AVP új modul - Terhelés beállítások
  • [Hozzáadva] Játék telepítésnél a következők kiemelése: (Már telepítve van ez a játék név, többször szerepel a listán ez ​​a játék név, már korábban telepítette ezt a játékot, de már eltávolították.)

• [Törlés] Játékok megosztása közösségi oldalakon.
  • [Törlés] AVP modul - Hibanapló
  • [Törlés] AVP modul - Jogosultság szerepek - (Felhasználói szerepek)
  • [Törlés] AVP modul - Globális jogosultságok - (Felhasználói jogosultságok)
  • [Törlés] AVP modul - Globális jogosultságok - (Csoportok jogosultságai)
  • [Törlés] AVP modul - Effektív jogosultságok - (Felhasználó alapú jogosultságok megtekintése)

Játék-világ - KillBill

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés