Google

Szerző
Üzenet
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 09:36    Hozzászólás témája: Google
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Van egy fórumom amelyet a cwi-n használok. Minden tökéletes semmi gond nincs vele, viszont hiányolom, hogy a google nem tud, sőt úgy sejtem nem is akar tudni rólunk, amíg valamilyen kódot be nem helyezek a lapra tőlük, ami teljessen érthető. Az lenne a kérdésem, hogy hová helyezem be a kódot, hogy ne legyen a fórumnak semmi hibája töle? Vagy van valami esély arra, hogy a későbbiekben bekerülök enélkül is a keresőkbe.
A válaszokat előre is köszönöm.
Ja és phpbb-3 Rc7-t használok!

Üdv -

Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 10:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Add your URL to Google. Regisztrálod a weblapod, és vársz ameddig a Google indexeli az oldalad.

Ha nem vagy biztos benne, hogy a Google indexelte az oldalad, akkor ezzel ellenőrizd le:

Kód:

site:oldalad_neve.cwi.hu

Ha nincs találat, akkor az azt jelenti, hogy a Google nem idexelte még az oldalad.



A hozzászólás legutóbb Thomas RC által 2007.11.27. 14:08-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 13:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Köszönöm a gyors választ!

Csak az ellenőrzést nem értem. :roll: Azt úgy ahogy leírtad írjam be a keresőbe?

És ha ilyen hírdetési kódot is raknék be, akkor azt hová érdmes, mert láttam a megjelenéseknél, hogy lehet szerkeszteni, beleírogatni, csak azt nem tudom mi-mi, és, hogy hova szabad belenyúln.
Előre is köszi a válaszokat.

Üdv-

Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 14:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyszerűen beírod a keresőbe, hogy

Kód:

site:oldalad_neve.cwi.hu

Például:

Kód:

site:phpbb.hu

A hirdetést meg oda rakod ahova akarod. Ha azt akarod, hogy a hirdetés minden oldal tetején jelenjen meg, akkor az overall_header.html-t kell szerkesztened, ha meg minden oldal aljára akarod elhelyezni, akkor az overall_footer.html-t kell szerkesztgetni.



A hozzászólás legutóbb Thomas RC által 2007.11.27. 15:12-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 14:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítségedet! Így legalább megnyugtató, hogy nem borítja fel a rendet, mert úgy örülök, hogy végre minden jól működik.

Üdv -

Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.29. Szerda 15:59
Hozzászólások: 231
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 15:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi szépen Thomas RC megcsináltam én is és jó :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 15:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kis kiegészítés, ha nem lenne egyértelmű: hirdetésektől nem fog jobban észrevenni a Google, és előrébb se fog sorolni.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 16:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia FBerci!

Nos beszúrtam a hírdetést, azt mondjuk tudni kell, hogy már jó 1 éve 1 gportal-os honlappal tagja vagyok ennek a goggleadsense-nek.
Nos 1 órája, hogy beszúrtam a hírdetést és máris itt van a google boot az oldalamon és egyre több mindenre tudok rákeresni a google-ban, ami a lapomon található.
Nálam úgy néz ki bavállt.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KomiGabi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.06.08. Péntek 14:18
Hozzászólások: 151
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 16:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem hinném, hogy a kettő összefügg. Bár ki tudja... Amúgy van ennek valami felsőbb szintje is ha jól tudom, az úgynevezett keresőoptimalizálás. Amikor minden anyámtyúkját megadhatsz. Meg az sem árt ha használsz meta tegeket, mert akkor a botok jobban eligazodnak. De azt nem tudom, hogy ezt a fórumon, hogy lehet megoldani.
_________________
Üdv:
Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 17:51    Hozzászólás témája: HTML META TAG MEGADÁSA
Hozzászólás az előzmény idézésével

KomiGabi írta:

[...]Meg az sem árt ha használsz meta tegeket, mert akkor a botok jobban eligazodnak. De azt nem tudom, hogy ezt a fórumon, hogy lehet megoldani.
overall_header.html-ben kell megadni.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.27. 18:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A meta tagek ma már nem nagyon számítanak, sőt szvsz szinte egyáltalán nem. Az oldal címe pl. ennek többszörösével befolyásolja a keresési találatokat.

Ui.: _zso2, itt az 1000. hozzászólásod. :)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.28. 08:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló újra!

Még azthiszem egy kérdés utána befejezem. :lol:
Azt hogy lehet megoldani, milyen kódal, vagy trükkel, hogy a google hírdetés amit alúlra raktam be középre kerüljön. Valószínű hülye kérdés, ezért bocsi.
Ja a fórum címe:

http://www.akvarista.cwi.hu

Ja és az normális, hogy a goggle boot egyfolytában követ? Mindig úgyanazt csinálja amit valamelyik felhasználó vagy én.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Üdv -

Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.28. 08:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Most pl. a privát üzenetet nézi állítólag, holott kipróbáltam a jogosúltságait és nem képes rá.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 15:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.28. 09:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Már rájöttem ez tesz középre, legalábbis odatette:

<div id="wrapfooter">

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.28. 14:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Halacsos írta:

Most pl. a privát üzenetet nézi állítólag, holott kipróbáltam a jogosúltságait és nem képes rá.
Ez azt jelenti, hogy azt szeretné nézni. Valójában azt nézi, de egy belépés képernyőt lát.

Más: Kérlek (nyomatékosan), kerüld a floodot! (Van szerkesztés gomb is, nem chaten vagyunk.)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés