Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Topics Anywhere 1.11.0

Szerző
Üzenet
CSiPet
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.29. 16:08    Hozzászólás témája: Topics Anywhere 1.11.0
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!
Belefutottam egy érdekes dologba és nem értem a hiba okát. Tehát a phpbb fórumhoz használni szeretném a topics_anywhere kiegészítést, amit javascripttel ágyaznék be a főoldalamba. A mod kiad nekem egy javascript kódot, hogy ezt copy/paste az index.php-be (nem a fóruméba, hanem a honlapéba). Konkrétan ezt:

Kód:

<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://witcher.extra.hu/forum/topics_anywhere.php?mode=show&f=uMSwyLDMsNCw1LDYsNyw4LDk%3D&n=5&jlp=y&sfn=y&fnl=y&r=y&sr=y&so=d&b=non&lpb=0&lpd=1&lpi=y"></script>

Na már most, ha én ezt berakom az indexbe így ahogy van, nem történik semmi! Nem ír ki semmit! Ez azért fura, mert ha kiszedem a megadott kódból a linket,

Kód:

http://witcher.extra.hu/forum/topics_anywhere.php?mode=show&f=uMSwyLDMsNCw1LDYsNyw4LDk%3D&n=5&jlp=y&sfn=y&fnl=y&r=y&sr=y&so=d&b=non&lpb=0&lpd=1&lpi=y

és azt nyitom meg, akkor bejön a cucc, csak ugye javascipt nézetben, (tekintve, hogy javascriptet hívtam meg érthető miért).

Nekem logikusnak tűnik, hogy akkor a beágyazással van gond! De mi?!
Már kb. 2 hete ülök a problémán de nem jöttem, rá, pls help!!!
Itt a konkét cím: www.witcher.extra.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.29. 19:18    Hozzászólás témája: Extra belerondít
Az extra belerondít a saját kis javascriptecskéjével.

Próbáld meg a topics_anywhere.php elejére, a <?php után (új sorba) beszúrni ezt:

Kód:

header('Content-Type: application/x-javascript');

Ha ez se megy, akkor megpróbálkozhatsz egy olyannal, hogy a fájl legvégére, a ?> után, beszúrod ezt:

Kód:

/* </head> <body> */

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CSiPet
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2007.11.29. 19:38    Hozzászólás témája: Re: Extra belerondít

fberci írta:

Az extra belerondít a saját kis javascriptecskéjével.

Próbáld meg a topics_anywhere.php elejére, a <?php után (új sorba) beszúrni ezt:

Kód:

header('Content-Type: application/x-javascript');

Ha ez se megy, akkor megpróbálkozhatsz egy olyannal, hogy a fájl legvégére, a ?> után, beszúrod ezt:

Kód:

/* </head> <body> */
NEM IGAZ!
:shock: :shock: :shock:
Működik! Kész! Nem tom mekkora thx jár érte!!!! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés