A hozzászólásban legyen nagyobb méretű a felhasználó neve!

Szerző
Üzenet
Plattypussz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 19:41
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2007.12.24. 13:17    Hozzászólás témája: A hozzászólásban legyen nagyobb méretű a felhasználó neve!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, bocsesz, h ilyen sok topicot nyitok, de kezdő fórumozó vagyok, és nem vágom a php-t...
Arról lenne szó, hogy a hozzászólásokban kb 12 pt a felhasználó nickjének a betümérete... viszont szerintem ez túl kicsi, meg szeretném változtatni....

Egy másik, sztem ugyancsak css probléma, hogy a rang képe fölött megjelenik a rang neve is, ami nem jó, mert az már benne van a rang képében (legalábbis nekem...) szóval azt le kéne szedni.....

egy harmadik, meg szeretném változtatni a topicok hozzászólásának sorrendját.. tudom, h egyénileg ezt be lehet állítani, de ahhogy kilépek, elfelejti, h beállítottam... :(

Előre is köszi a türelmességeteket, és megoldásotokat!
_________________
pont.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gasszi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.12. Szerda 1:00
Hozzászólások: 331
Hozzászólás Elküldve: 2007.12.24. 14:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv!

A felhasználónév betűméretét a sablonod css fájlában tudod megváltoztatni!
keress rá erre a kifejezésre: ".postername" (persze idéző jeleknélkül, de viszont a pontal együtt!).

Elvileg ilyet kell hogy találj: (lehet nem pont ilyet)

Kód:

.name         { font-size: 11px; }
.postername      { font-size: 11px; font-weight: bold; color: #D52D2D; line-height: 1.5em; }


És neked akkor a .postername értékét kell hogy megváltoztatsd, még pedig a "font-size: xxpx" részt!

Plattypussz írta:

Egy másik, sztem ugyancsak css probléma, hogy a rang képe fölött megjelenik a rang neve is, ami nem jó, mert az már benne van a rang képében (legalábbis nekem...) szóval azt le kéne szedni.....
Ez nem css probléma, hanem HTML! :)
Ezt a következő módón tudod elintézni. Megnyitod a sablonod overall_header.tpl fájlját, és kitörlöd ezt a részt:

Kód:

<span class="posterrank">{postrow.POSTER_RANK}<br /></span>


Remélem tudtam segíteni!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés