Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Windows XP -> Mac OS X Leopard

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.03. 20:56    Hozzászólás témája: Windows XP -> Mac OS X Leopard
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valaki tud egy ilyen transzformációs pakkot a Flyakite OS X kivételével (ezzel az a gondom, hogy nem leopardos a megjelenés, hanem inkább tigeres) ?
A lényeg az lenne, hogy a lehető legjobban közelítse meg az XP (miután a transformation pack telepítve van természetesen) a Mac OS X Leopard-ot. Egyébként én azt sajnálom a legjobban, hogy nem találtam olyan sablont XP alá, ami MAC OS-os megjelenést biztosít. Olyat találtam, ami hasonlít a MAC-ra, de olyat amin BAL OLDALT vannak a gombok (bezárás, etc.) olyat még nem láttam :(.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.03. 23:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Próbálj meg egy arab nyelvű változatot. Én hülyét kaptam Egyiptomban, amikor megláttam a netcaféban az arab Windowst, angol nyelven. A nyelvet értettem, de minden tükörben volt: a Start gomb jobb oldalon, óra balon, rendszerikonok balra fent - és a billentyűzeten is minden arabul. Amiben az volt csak a gáz, hogy - talán karakterkódolási eltérések miatt? - egyik webmail elérésemre sem tudtam bejelentkezni... Viszont a fórumomra igen, úgyhogy privát üzenetben küldtem el, amit e-mailben kellett volna :)
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.04. 07:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
http://wincustomize.com/skins.aspx?skinid=4881&libid=1
http://wincustomize.com/skins.aspx?skinid=3393&libid=1
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.04. 18:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak tudod, ezzel az a gond _zso2, hogy a skinekhez kell a winblinds. Ennek megvan a telepítője nekem, mert szerencsére a PC World karácsonyi számában pont erről volt szó (és ezért rátették a mellékelt lemezre a telepítőjét), de elég volt egyszer feltennem, hogy végleg megutáljam a winblinds-et. Lehet, hogy sok mindent tud, de a gépemet nagyon belassította, mellesleg nekem a beépített skinjei se tetszenek (van például egy átlátszó skin. Aztán hogy mi a jó az átlátszóságban nem tudom, mert szerintem az zavaró).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.07. 10:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nosss, ez így van.
Ellenben, ha TELJESEN Leopard-ot akarsz, akkor meg használj MAC-et o:)

Legjobb tudomásom szerint a windows-ban az ablak-ikonokat nem lehet, csak segédprogrammal áthelyezni.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.07. 14:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha futna a gépemen a MAC, akkor használnám is. Bár lehet, hogy hamar visszatérnék Windowsra, mert gondolom a wines programok nem futnak MAC-on :?.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.07. 15:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Bingo.

MacOS-on MacOS programok futnak. Ugyan hallottam kivételről, mivel ugye a MacOS X már linux-alapon fejlesztett oprendszer, és ha oda fordítok linux forrásokat, akkor azokat lehet használni, de alapvetően már ott a probléma, hogy hogyan futtass PC-n MacOS-t.
Igaz, arra is van már példa... Szóval, lehet próbálkozni.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.07. 15:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na ja, de ehhez a Hackintoshoz meg kell SSE3 kiterjesztés, nem ? A gond az, hogy év szerint már 5éves (!) a gépem, és nincs semmilyen SSE kiterjesztés a gépen (ezért nem indul el például az Adobe Premiere, amit egyszer ki akartam próbálni :().

Idézet:

A telepítő kizárólag INTEL/SSE3 PC-ken működik (még).
Szerk.: Rosszul írtam. Van SSE kiterjesztése a processzoromnak, de ehhez a Hackintoshoz min. SSE2 kell :(.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés