Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Segítőket keresünk

Szerző
Üzenet
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.03. 17:53    Hozzászólás témája: Segítőket keresünk
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az utóbbi időben sajnos az oldalra fordítható időm csökkent (vagy legalábbis stagnált), ellenben a tennivalók mennyisége nőtt.
Várjuk azon emberek jelentkezését, akik szeretnének részt venni az oldal fejlesztésében, így kibővítve az egyszemélyesre csökkent csapatot. Jelentkezni nálam lehet privát üzenetben (ebben jó lenne, ha leírnátok, hogy mennyire ismeritek/foglalkozot a phpBB-vel, illetve a (web)programozással (pl. (x)html, css, javascript, php, perl)).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.25. 21:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Örömmel jelentem be, hogy úgy néz ki a csapat összeállt. Két új taggal bővültünk, név szerint Ceriakkal és Marceeval. Ezen kívül Sigma is próbál több időt az oldalra fordítani. Reméljük minnél hamarabb fogjátok tudni érezni a változások hatását.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Messen
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.30. 18:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Áve!

Ez egy jó hír! Nincs is hasznosabb annál, amikor az ember kihívások elé állítja önmagát és saját elvárásaival mérettetik meg.

Szurkolok.

Csürsz!
Én

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ANIKA
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.20. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2006.08.20. 14:29    Hozzászólás témája: Re: Segítőket keresünk
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Az utóbbi időben sajnos az oldalra fordítható időm csökkent (vagy legalábbis stagnált), ellenben a tennivalók mennyisége nőtt.
Várjuk azon emberek jelentkezését, akik szeretnének részt venni az oldal fejlesztésében, így kibővítve az egyszemélyesre csökkent csapatot. Jelentkezni nálam lehet privát üzenetben (ebben jó lenne, ha leírnátok, hogy mennyire ismeritek/foglalkozot a phpBB-vel, illetve a (web)programozással (pl. (x)html, css, javascript, php, perl)).
Szivesen segitek de én még nagyon kezdő vagyok.
Egy barátomnak csinátam egy weblapot talán mézd meg
fttp://janiks.extra.hu
Időm az van rengeteg.
Üdv:ANIKA :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.08.20. 14:39    Hozzászólás témája: Re: Segítőket keresünk
Hozzászólás az előzmény idézésével

ANIKA írta:

Szivesen segitek de én még nagyon kezdő vagyok.
Egy barátomnak csinátam egy weblapot talán mézd meg
fttp://janiks.extra.hu
Köszönjük a jelentkezésed, de a weblap alapján nem igazán tűnt úgy, hogy tudnál segíteni nekünk.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szaboolcs
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.20. Szerda 1:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.20. 20:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok nem tudom én miben segíthetnék esetleg de itt van 2 referenciám: http://szaboolcs.extra.hu és http://rapattack.extra.hu nos mellékesen inkább a designoláshoz értek és kis mértékben a programozáshoz, és tévedés ne essék ez a két oldal egyike sem tartott két napnál tovább, írással mindennel együtt.
Szóval ha tudok segítek persze több figyelmet fordítva erre az oldalra. u.i.: a flasheléshez is értek (flash mx-ben kisrészt.) Üdv: Szabolcs
Ha lehet emailben értesítsetek köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.21. 13:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

szaboolcs írta:

Sziasztok nem tudom én miben segíthetnék esetleg de itt van 2 referenciám: http://szaboolcs.extra.hu és http://rapattack.extra.hu nos mellékesen inkább a designoláshoz értek és kis mértékben a programozáshoz, és tévedés ne essék ez a két oldal egyike sem tartott két napnál tovább, írással mindennel együtt.
Szóval ha tudok segítek persze több figyelmet fordítva erre az oldalra. u.i.: a flasheléshez is értek (flash mx-ben kisrészt.) Üdv: Szabolcs
Ha lehet emailben értesítsetek köszi!
Szia!

Köszönjük a jelentkezésed, de sajnos ehhez a feladathoz programozási tudásra van szükség, hogy megértsd mi hogyan működik valójában (nem csak az eredmény érdekes, mert egy apró környezeti változás van, és máris máshogy néz ki az eredmény, amiből a program pontos ismerete (tanulmányozása) nélkül nem biztos, hogy ki lehet deríteni a probléma megoldását).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HajduMet
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.02. Hétfő 19:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.02. 20:03    Hozzászólás témája: Jelentkezés.
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló!

Jelentkéznék én is, ha még aktuális. Az oldalam cime: http://hajdumet.extra.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 1:00
Hozzászólások: 349
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.03. 15:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Örömmel jelentem be, hogy úgy néz ki a csapat összeállt. Két új taggal bővültünk, név szerint Ceriakkal és Marceeval. Ezen kívül Sigma is próbál több időt az oldalra fordítani. Reméljük minnél hamarabb fogjátok tudni érezni a változások hatását.
Sok sikert az új csapatmunkához! Én kifejezetten őrülök Ceriak és Marcee, illetve Sigma választásának! Jó döntés volt! A segítőkézségükről nem is beszélve.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.03. 16:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Srácok, ez a téma másfél éves :) Dícséretet persze köszönjük.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.07.04. 22:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi a gond ezzel, barátom? Divat a retró, nem? :D :D :D
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikikol10
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 17:24
Hozzászólások: 168
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.10. 17:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is dicsérnék.:D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 1:00
Hozzászólások: 315
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 09:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pozo
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.04.06. Vasárnap 13:49
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 14:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Végén esett le ,hogy nem mai darab a téma :D
_________________
Pozo

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zoolordi
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.10.05. Vasárnap 16:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.05. 16:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Segíthetek ugyanis sok időm van meg szeretek szerkeszteni :) :) :)
_________________
Zoo York And Lordi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés