Új megjelenés telepítése utáni hiba

Szerző
Üzenet
farkaskutya
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.25. 20:01    Hozzászólás témája: Új megjelenés telepítése utáni hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Felraktam pár új skint, elég egyszerűeket, ugyan azok mint a alap prosilver csak más színűek, és az történt, hogy nem tudok az adminisztrátori vezérlőpultba belépni. A fórumba be tudok lépni adminként azonban ha tovább megyek akkor kapok egy ilyen hibát:


Általános hiba
Az adminisztrátori vezérlőpulthoz való hozzáféréshez meg kell adnod a jelszavad.

Kérjük, értesítsd a fórum adminisztrátorát vagy a webmestert: noreply@akarmihu


Valakinek valami 5lete?

Köszi, előre is a segítséget!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
farkaskutya
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 19:16
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.25. 20:15    Hozzászólás témája: Re: Új megjelenés telepítése utáni hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével

farkaskutya írta:

Sziasztok!

Felraktam pár új skint, elég egyszerűeket, ugyan azok mint a alap prosilver csak más színűek, és az történt, hogy nem tudok az adminisztrátori vezérlőpultba belépni. A fórumba be tudok lépni adminként azonban ha tovább megyek akkor kapok egy ilyen hibát:


Általános hiba
Az adminisztrátori vezérlőpulthoz való hozzáféréshez meg kell adnod a jelszavad.

Kérjük, értesítsd a fórum adminisztrátorát vagy a webmestert: noreply@akarmihu


Valakinek valami 5lete?

Köszi, előre is a segítséget!
Bocsánat már meg is találtam a megoldást. Köszönöm fberci :)

Idézet:

Úgy érted, hogy a használt megjelenést prosilverre visszaállítani?

PhpMyAdminban a phpbb_users tábla megfelelő sorában (ami a te azonosítódat tartalmazza) írd át a user_style mező értékét a prosilverére, ami 1. Vagy másképpen futtasd le az alábbi SQL parancsot:

Kód:

UPDATE phpbb_users SET user_style = 1 WHERE username = 'felhasználóneved'

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.01.25. 21:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ancsajosno
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.12.18. Csütörtök 21:38
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 18:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Nem tudom lehetséges-e megoldani a problémámat, de ha tudtok légyszi segítsetek!

Az overall_header.html fájlt módosítottam szerkesztővel, mint később kiderült rossz fájlformátumba mentette el,de én feltöltöttem, és frissítettem is az AVP-t.

Azóta (egy hete) szenvedek vele, nem tudom visszarakni az eredeti fájlt, mert nem enged be az AVP-be bármit töltök vissza a biztonsági mentésből.

A lényeg, hogy hogyan lehetne az AVP-ben a stílust újratölteni, (frissíteni) ha nem enged be?

(A teljes biztonsági mentést nem akarom visszaállítani, mert akkor elveszik a fórum elmúlt 2 heti dezignolásom is)
http://ancsajosno.atw.hu/forum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 18:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

ancsajosno írta:

Sziasztok!
Nem tudom lehetséges-e megoldani a problémámat, de ha tudtok légyszi segítsetek!

Az overall_header.html fájlt módosítottam szerkesztővel, mint később kiderült rossz fájlformátumba mentette el,de én feltöltöttem, és frissítettem is az AVP-t.

Azóta (egy hete) szenvedek vele, nem tudom visszarakni az eredeti fájlt, mert nem enged be az AVP-be bármit töltök vissza a biztonsági mentésből.

A lényeg, hogy hogyan lehetne az AVP-ben a stílust újratölteni, (frissíteni) ha nem enged be?

(A teljes biztonsági mentést nem akarom visszaállítani, mert akkor elveszik a fórum elmúlt 2 heti dezignolásom is)
http://ancsajosno.atw.hu/forum
Vissza felteszed az eredetit és ÚJ böngészőbe amivel eddig nem léptél be az adminba most belépsz és üríted a cache.
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 18:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Pontosan mit csináltál? Hogy érted hogy rossz formátumban mentetted el? Szóval htm-be, html heleyett?
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ancsajosno
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.12.18. Csütörtök 21:38
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 18:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen, és azóta az Adminisztrátori vezérlőpult és a Fórum sütik törlése is 404-es hibát ír :(

Utólag szerkesztett:
Ja és az admin panelra sem enged követlenül, hiába vagyok bejelentkezve (linken keresztül) azt írja nincs jogosultságom!
_________________
http://ancsajosno.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ancsajosno
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.12.18. Csütörtök 21:38
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 19:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi syska, már megint te vagy a jó :lol:
a lényeg az ötlet alapján ftp-vel töröltem cache mappa tartalmát, és láss csodát :)

Köszönöm szépen!
_________________
http://ancsajosno.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.28. 23:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

ancsajosno írta:

Köszi syska, már megint te vagy a jó :lol:
a lényeg az ötlet alapján ftp-vel töröltem cache mappa tartalmát, és láss csodát :)

Köszönöm szépen!
Azért mondtam, hogy másik böngészővel, mert annak még üres a ceche-elt része. :wink:
Örülök, h rávezettelek a lényegre. :)
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.29. 09:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hiába csinálná más böngészővel...
Nem a kliens gép cache-ét kell üríteni, hanem a szerver... még pontosabban a phpBB cache-ét, ami a fórum cache könyvtárának ürítését jelenti.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 15:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.29. 14:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Hiába csinálná más böngészővel...
Nem a kliens gép cache-ét kell üríteni, hanem a szerver... még pontosabban a phpBB cache-ét, ami a fórum cache könyvtárának ürítését jelenti.
Hmm-hmm....
Cache nem kifejezetten a gépen tárol?
_________________
Vízipipa Fórum - Az ország első és legnagyobb vízipipás fóruma! Folyamatosan moderált és mindig találhatsz érdekes témát! :)
Vízipipa - Az ország első és legnagyobb vízipipás közössége. Legtöbb infó a vízipipáról, legnagyobb fórummal és a legtöbb cikkel!
Vízipipa Blog - Egy blog, melynek fő témaköre a vízipipázás! Minden információ: tippek, hírek a hazai és külföldi fronton, dohány tesztek és miegymás!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.29. 15:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A saját géped cache-ét nem FTP-vel kell törölni ;)

A fórum is készít különböző átmeneti- és gyorsító állományokat, ezeket tárolja a "temp" illetve a "cache" könyvtárban. Nem olvassa mindig fel a megjelenésből a file-okat, ezért van az, hogy hiába módosítasz egy megjelenést, mindaddig, míg nem töltöd újra (nem generálsz új cache-t róla) a régi fog megjelenni.

Az más kérdés, hogy a böngésződ IS cache-elhet bizonyos weboldalakat, sőt, még a te böngésződ és a szerver közt is lehet un. proxy szerver, ami "becache-el" bizonyos oldalakat... de jelen helyzetben a szerver-oldali cache volt a ludas, amit FTP-vel kellett törölni, ahogy meg is csinálta ancsajosno.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nomen
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.12.30. Kedd 17:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.30. 17:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok

Idézet:

template->_tpl_load_file(): File ./styles/prosilver/template/../../../rokbb3.php does not exist or is empty
Feltelepítettem az új sablont, ftp-n feltöltöttem a styles mappába, után az adminban telepítettem, és ezt kapom. A fórum felület nem jön be, akárhogy csinálom. Mit rontok el? Alapértelmezettnek van beállítva, a módosítási lehetőségeket az usereknél, akár kikapcsolom akár nem, ez jön be.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.30. 18:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nézd meg, hogy a nevezett fájl fent van-e, és nem üres-e. A másik lehetőség, ami még valószínűbb, ha nem írtad át a fájl útvonalat, hogy hibás a rá mutató hivatkozás (keveredik kétféle jelölésmód).

Ha Total Commandert használsz, és a saját gépeden is elérhető a fórum helyi változatban, akkor próbáld ki ezt:
Másold vágólapra a fájl útvonalát és nevét.
A TC-ben állj a phpBB styles mappájára a Parancsok menü Keresés pontjában (ALT F7) írd be keresett elemnek a *.*-ot, jelöld be a Szöveg jelölőnégyzetet, és szövegnek másold be az útvonalat.
Ha lefuttatod a keresést, kilistázza a TC azokat a fájlokat, amelyekben a szöveg szerepel. Ezek után már csak ki kell javítanod a rokbb3.php-re mutató hivatkozást, és megnézni, mit értél el vele. Elméletileg működnie kell!
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nomen
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.12.30. Kedd 17:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2008.12.30. 18:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Nézd meg, hogy a nevezett fájl fent van-e,
Bocs, hát persze. Ez egy joomla stílus, és a hozzávaló rokbb3-t nem telepítettem fel. Köszönöm a segítséget! Ez az első ilyen joomlas fórumom, és még nem volt ilyen stílusom. Köszi mégegyszer.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés