Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Kedvenc topikok mod?

Szerző
Üzenet
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.02.08. 09:58    Hozzászólás témája: Kedvenc topikok mod?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!
Tud-e valaki olyan modról, ami egy topikot kedvencekbe tesz és belépés után (mondjuk a főoldalról, vagy bármely aloldalról) egy kattintással elérhető? (Mint mondjuk a keresés vagy a faq)...
Tehát egy fő link, ami kidobja a listát azokról a topikokról, amiket kedvencekbe tettem. Ha ez a funkció már megvan, akkor a főlinkeken tudjam elérni, ne a felhasználói vezérlőpulton át.
Kösz!

Update: megtaláltam a kedvenceket a Felhasználói vezérlőpultban, még a végén lehet, hogy megcsinálom a modot, hogy kiteszem a linket a főoldalra... :roll:

Update2: addig eljutottam, hogy a linket kivezettem a főoldalra, már csak egy gondom van: hogyan hivatkozhatok a {L-Bookmarks}-ra abszolút hivatkozásként mint név, és nem relatívként? Ugyanis ha az UCP-be belépek, ott kiírja, hogy Kedvencek, de minden máshol {Bookmarks} látszódik... :roll:
Ideiglenesen statikus nevet adok neki, de ez nem megoldás, ezért kéne hivatkoznom abszolút útvonallal a névre...

Update 3: egyelőre eddig jutottam az overall_header.html-ben:

Kód:

<!-- IF S_DISPLAY_MEMBERLIST -->&nbsp; &nbsp;<a href="{U_MEMBERLIST}">{L_MEMBERLIST}</a><!-- ENDIF -->
               <!-- IF S_USER_LOGGED_IN -->&nbsp; &nbsp;<a href="{U_PROFILE}">{L_PROFILE}</a><!-- ENDIF -->
               <!-- IF S_USER_LOGGED_IN -->&nbsp; &nbsp;<a href="ucp.php?i=main&mode=bookmarks">Kedvencek</a><!-- ENDIF -->   

Ebből az utolsó <!-- IF kezdetű rész a saját barkács... :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés