Frissítés phpBB 2.0.23-ra (update_to_latest.php hiba)

Szerző
Üzenet
Csóka
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.02.19. 11:18    Hozzászólás témája: Frissítés phpBB 2.0.23-ra (update_to_latest.php hiba)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali.

Az lenne a kérdésem hogy leszetem és átírtam amit kell a phpBB 2.0.22 -> 2.0.23 frissítő csomag: kód változtatások-nál. és mikor a update_to_latest.php-t futattnám ezt dobja ki az oldal.

Kód:

Warning: include(./../extension.inc) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web/netipar.hu/b/r/broadway/phpBB2/update_to_latest.php on line 46

Warning: include() [function.include]: Failed opening './../extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /mnt/web/netipar.hu/b/r/broadway/phpBB2/update_to_latest.php on line 46

Warning: include(./../config.) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web/netipar.hu/b/r/broadway/phpBB2/update_to_latest.php on line 47

Warning: include() [function.include]: Failed opening './../config.' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /mnt/web/netipar.hu/b/r/broadway/phpBB2/update_to_latest.php on line 47
Please read: INSTALL.html before attempting to update.

Mi lehet a baj pls írjatok mert már átirtam amit kellet.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.02.19. 15:57    Hozzászólás témája:
Ezt az állományt az install könyvtárba kell tenni, ahogy az alap csomagban is ott van.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
se7enth
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 16:45    Hozzászólás témája: update kérdés
Szia Berci

Gondoltam frissítem a phpBB 2.0.22-es verzióma 0.23-ra.
Mik azok az elemek update_to_latest.php fileban amik fontosak ehhez az updatehoz?

Ez a kérdés elég furcsa, szerintem is, hiszen az adatbázismódosítás biztosan fontos az updatehoz, de meg mondom őszintén egy kicsit félek lefuttatni ezt a filet, hiszen van egy csomó MOD-om, melyek működését érintheti ez a frissítés.

Látom a fileban, hogy lekéri az adatbázisból a phpbb mostani verzióját, s onnan swith-el választja ki mit kell futtatni.
Viszont nem látok .0.22 bejegyzést.
Ezek szerin csak az SQL_LAYER-es switchek futtnának le? És ez micsoda?: MySQL client verzió? Ez nekem 5.0.32.
Ebben az esetben mik futnának le.

Elnézést ezért a kérdésért, de látatlanban tényleg félek lefuttatni az update filet.

Előre is köszönöm a választ

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 22:41    Hozzászólás témája:
2.0.22-ről .23-ra frissítéskor lehet, hogy csak a fent lévő phpBB verzióját módosítja az adatbázisban. Nem kell félni tőle, nem csinál nagy átalakításokat.

Persze adatbázismentést mindig kell csinálni, és egy ilyen frissítés tökéletes alkalom erre.

se7enth
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 23:51    Hozzászólás témája:
Köszi
Közben átnéztem. Tényleg csak a verziót írja át 22-ről 23-ra fissítéskor, illetve a subsilver témát frissítgeti.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés