Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Avatar feltöltési szabályok

Szerző
Üzenet
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.21. 18:31    Hozzászólás témája: Avatar feltöltési szabályok
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali mindenki!

Tud valaki olyan MOD-ot, ami csoporthoz kötheti azt, hogy feltölthetnek-e avatart vagy sem? Mert speciális csoportot hoztam létre, akiknek meg akarom engedni, a többi regisztráltnak pedig nem.

Kösz előre is!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.22. 00:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltöltés vagy beállítás? Az avatar beállításának lehetősége jogosultságokkal szabályozható (alapból).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.22. 06:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltöltés. Tehát hogy csoportonként szabályozzam, hogy fel lehet-e tölteni avatart, vagy muszáj lesz galériából választani.

Ráadásul azzal, hogy engedélyeztem a feltöltést, megjelent a külső kép feltöltésének lehetősége is, ami nem tudom mennyire természetes, mert a külső kép engedélyezése nem lett beállítva.. :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.22. 16:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Mykee írta:

Feltöltés. Tehát hogy csoportonként szabályozzam, hogy fel lehet-e tölteni avatart, vagy muszáj lesz galériából választani.
Akkor ehhez tényleg MOD kell.

Mykee írta:

Ráadásul azzal, hogy engedélyeztem a feltöltést, megjelent a külső kép feltöltésének lehetősége is, ami nem tudom mennyire természetes, mert a külső kép engedélyezése nem lett beállítva.. :roll:
A kettő gyakorlatilag ugyanaz, a második csupán annyiban különbözik az elsőtől, hogy a felhasznláó nem tölti le először a képet az adott címről, majd a saját gépéről fel.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.22. 17:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az eredeti ötlet az volt, hogy egyes "kiváltságosoknak" lehessen saját avatart feltölteni, másoknak meg nem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés