Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

canverRed hiba

Szerző
Üzenet
tammys
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.02.25. Hétfő 17:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.25. 17:45    Hozzászólás témája: canverRed hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello!
Átolvastam majdnem az egész oldalt, de a problémámra nem találtam választ! A canverRed sablonban minden fórumcím után ezt a jelet rakja a gép: t'. Hogyan tudnám ezt kivenni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.24. 22:35    Hozzászólás témája: Re: canverRed hiba
Hozzászólás az előzmény idézésével

tammys írta:

Hello!
Átolvastam majdnem az egész oldalt, de a problémámra nem találtam választ! A canverRed sablonban minden fórumcím után ezt a jelet rakja a gép: t'. Hogyan tudnám ezt kivenni?
Sziasztok!
Ennek a kérdésnek a megoldása engem is érdekelne, mivel ezt a skint használom alap sablonnak, és erre építem a további designeket.
Előre is köszönöm. De imába foglalnám azt is aki esetleg az ide tartozó sablon fájlt css vagy 'bizét' módosítaná és elérhetővé tenné. ;)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 09:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A sablon következő fájljaiban kell egy apró módosítást végezni: index_body.tpl, posting_body.tpl, viewforum_body.tpl, viewtopic_body.tpl, viewtopic_body_.tpl. Nyisd meg a fájlokat valamilyen szerkesztőprogrammal és a Csere funkciójának használatával cseréld le az összes >>-ra hasonlító jelet erre: »

Szerk.: A csere ablakban a lecserélendő jelet az ALT + 0187 kombinációval tudod beírni (tartsd lenyomva a baloldali ALT gombot és a billentyűzet jobb oldali numerikus részén írd be a 0187 számokat).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 17:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi szépen, ezt sikerült megoldanom. :)

De sajna a felelős fájlt ami a topikokban jelzi az éppen aktuális címet, nem találom. Pedig a fórum topikba belépve ez a t' még ott van. :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 12:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Pedig csak ezt az 5 fájlt kell módosítanod. A témák megjelenítéséért a vietopic fájlok a felelősek, nem lehet, hogy a böngésződ egy gyorsítótárazott oldalt mutat neked vagy elfelejtetted feltölteni a tárhelyre?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 17:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Pedig csak ezt az 5 fájlt kell módosítanod. A témák megjelenítéséért a vietopic fájlok a felelősek, nem lehet, hogy a böngésződ egy gyorsítótárazott oldalt mutat neked vagy elfelejtetted feltölteni a tárhelyre?
Köszi. ;)

Mivel több oldalt is fejlesztek (Designer vagyok), így elég sűrűn törlöm a gyórsítótárat is. A fájlokat sikeresen módosítottam és fel is töltöttem. Az a gyanúm, hogy soxor caraxik az extra és nem megfelelően töltötték vissza az adatokat. Nem volt azóta még igazán időm átnézni minden fájlt fennt, hogy melyik lett visszaállítva.

Nem tudom hová kell írni, de volna más is... :S
Nem-e tudna valaki akár külföldi (egyenlőre) ingyenes tárhelyet, ahol elfér 4-500Mb weboldal és van php + MSQL, ill. 10-15Mb méretű fájlt is fel lehet tölteni. Sajan ennél kisebre nem sikerült tömörítenem pl. a fotó prezentációmat. Az extra egyre problémásabb és már bejelentés nélkül is szinte minden másnap leáll. :(

Bocs, hogy ide írtam... ezt...
E-mail: morpheus.rexxx##kukac##yahoo.com

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 18:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Morpheus RexXx írta:

Köszi. ;)
Bocs, ez tűnt a legvalószínűbbnek :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.02. 11:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Morpheus RexXx írta:

Köszi. ;)
Bocs, ez tűnt a legvalószínűbbnek :)
Semmi gond... Sokat segítettél azzal, hogy megírtad az 5 fájlt amiben javítani lehet. El is mentettem a hozzászólásodat névvel egy javítashelp.txt-be, és beraktam a csomag könyvtárába. :)

Az extra leállásokkal kapcsolatban több privát e-mailt is kaptam, amiben arról tájékoztatnak, hogy előszeretettel támadják a szervereket ott. Ennek oka az, hogy az egyik online játéknak ott van a T...troops.com oldala is, amiben sok értékes információt tárolnak a gamerek... ezeket próbűlják egyesek megszerezni. :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés