Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

hogyan irjunk phpbb modult?

Szerző
Üzenet
frantzdae
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.02.27. 16:55    Hozzászólás témája: hogyan irjunk phpbb modult?
Hozzászólás az előzmény idézésével
sziasztok!
tud valaki olyan dokumentaciokat mutatni, amelyek konkretan leirjak, hogy hogyan irjunk phpbb modulokat (0-rol indulva)? sajnos nagyon uj vagyok phpbb teren es eddig nem talaltam megfelelo dokumentaciokat, amelyek alapjan elindulhatnek.

Szerk.:
http://www.phpbb.com/mods/documentation/
Itt talaltam angol nyelvu dokumentaciot a modulok modositasara. Vegulis a modulok irasanak megtanulasara is felhasznalhato, de vannak hianyos reszei: pl. olyan alcimek, amelyekhez meg nem keszult dokumentacio :cry:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.02.27. 20:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyjából ez a dokumentáció van. De még érdemes a letöltött phpBB csomag docs/ könyvtárában lévő dokumentumokat is elolvasni, azok is tartalmaznak viszonylat elég sok információt.

A kérdés, hogy pontosan mit szeretnél csinálni. MOD-okat írni, tényleges modulokat (AVP, MVP, FVP) vagy pluginokat (keresőhöz, azonosítás stb.) írni, integrálni akarod az oldalad a phpBB-vel (hooks rendszer).

Az egész phpBB kódja nyílt, tehát végső esetben nem lehet gond.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés