Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Zárt topikok felhasználóknak?

Szerző
Üzenet
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.27. 19:41    Hozzászólás témája: Zárt topikok felhasználóknak?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali!

Létezik-e olyan mod, amivel egy felhasználó zárt topikot hozhat létre? Tehát az indító kijelölheti, hogy ki írhat oda bele, más nem.
Egyelőre nem találtam ilyen MOD-ot, vagy nem is tudom mi alapján kereshetnék. Amolyan klubos topikok jöhetnének így létre... :roll:

Előre is kösz!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.27. 20:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha jól sejtem, hogy mit akarsz megvalósítani, akkor talán nem is kell MOD hozzá. Ha csinálsz egy olyan kategóriát, amit csak a regisztrált felhasználók, vagy éppen egy csoport tagjai láthatnak, akkor azon belül már a témák is csak az ő számukra láthatók.
A magam részéről egy külön csoportot hoznék létre, és az adott kategóriára csak ennek a csoportnak adnám meg a "láthatási jogot" - és ne felejtsd el beállítani, hogy a hozzászólás, témanyitás is a jogosultságaik között legyen.

Természetesen több különböző csoportod is lehet, és mindegyiknek más zárt topikja, így a különböző csoportoknak nem feltétlenül kell egymás topikjait látniuk. :) Az is megoldható, hogy egy-egy felhasználó több csoporthoz is tartozzon, így mindazokat a kategóriákat és témákat látni fogja, amire a csoporttagságai alapján jogosult. Ha például van a Józsi, aki a Balkezes Búvárok csoportnak is, meg a Nudista Eszkimók csoportnak is tagja (bocs az elvonatkoztatott nevekért), akkor ő mindkét csoport zárt cuccát látni és használni tudja, de a Lecsókedvelők csoportét például nem.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.27. 21:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Várj! Az ötlet szuper, mert gondolkodtam egy hasonlón is, de itt valami speciálisról van szó.
Az Erotika fórumomon történeteket írunk. Általában ketten írják felváltva. Azt szeretném, hogy aki nyitja a topikot, az már tudja, kivel írja a történetet, tehát csak ez a két ember írhasson bele, más nem. A topiknyitó választhassa ki, hogy ki a társa, tehát megadhassa nyitáskor, hogy csak xy a taglistából írhat csak vele. Másoknak a topik zárt lenne, csak olvashatják.
Mondhatnám: topik alapú jogosultságok lennének természetesen a csoportjogosultságokon belül.

Azt akarom megakadályozni, hogy valaki más belerondítson egy történetbe, mert nagy munka lenne kiszedni az illetéktelen beszólásokat.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.28. 01:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Így már értem a dolgot. Ahogy elnézem, ez tényleg nem oldható meg pusztán a csoport- és fórumjogosultságok állítgatásával, de ilyen MOD-ra nem emlékszem, hogy láttam volna. Pedig nemrég néztem át a phpbb.com-on a MOD-okat (a Footnote MOD-ot kerestem a phpBB3-ra, de hiába).
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2008.02.28. 07:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is nemrég futottam át a legtöbb MOD-ot és én sem láttam ilyet sajnos. :(
Azért is dobtam fel itt, mert hátha van valaki maszekban, aki ért hozzá, illetve angolul ezt megfogalmazni már kicsit problémás nekem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés