Bizonyos hozzászólások leválogatása egy témán belül

Szerző
Üzenet
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.09.19. Szerda 16:53
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.01. 17:14    Hozzászólás témája: Bizonyos hozzászólások leválogatása egy témán belül
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nyitottam egy témát Kifőzde címen, amit receptek gyűjtésére szántam. Bizonyos látogatóim az ide beküldött recepteket rendszeresen kitárgyalják, mások viszont arról panaszkodnak, hogy a csevegéstől lassan már nem lehet elférni, azaz nehéz megtalálni a tényleges recepteket tartalmazó hozzászólásokat.

Van-e olyan módszer, amivel leválogathatóak bizonyos hozzászólások egy témán belül? (Az jutott eszembe, hogy ilyen kritérium lehetne például a címmel rendelkező hozzászólások különválasztása a cím nélkül beküldöttektől, mert aki cseveg, az rendszerint nem ad címet egy-egy hozzászólásnak, míg a receptet beküldőktől ugyanezt meg lehetne követelni, végső esetben pótolni helyettük, és akkor így létrejöhetne egy kiindulási alap a leválogatáshoz.)
Van-e ilyesmire szolgáló MOD?
_________________
http://forum.bravium.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.01. 22:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudok ilyen MOD-ról, de nem is igazán tudnám elképzelni. A legegyszerűbb megoldás egy külön fórum létrehozása lenne, majd ott külön témába lehetne beküldeni a recepteket, amit a felhasználók a sima hozzászólásokban kitárgyalhatnának. Bocsi, hogy nem a jelenlegi rendszerhez illő megoldást írok, de tényleg nem tudok elképzelni olyan felületet, szortírozást, mely ergonómikus lenne, és nagyobb átalakítások nélkül járna.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.01. 23:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A legjobb megoldás talán az lenne erre, ha a Kifőzde nem egy téma, hanem egy kategória lenne, amiben minden egyes recept kapna egy témát, magával a recepttel, indító hozzászólásként, és utána meg lehet vitatni - a szerkezet hasonló, mint itt.
Ha lenne a receptekben egy olyan szó, ami csak azokban fordul elő, és a cseverészésben nem, akkor még lehetne esély kigyűjtetni őket, gondolom én... Hmm. Nehéz eset!
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.09.19. Szerda 16:53
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.02. 15:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a válaszokat!
Most felfedeztem a Lexikon MOD-ot, kicsit beindította a fantáziámat, talán arra is jó lenne, amit én szeretnék.
_________________
http://forum.bravium.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.02. 23:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha beválik a célra, írd meg légyszi! Köszi!
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bravium
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.09.19. Szerda 16:53
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2008.03.16. 21:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

HoremWeb írta:

Ha beválik a célra, írd meg légyszi! Köszi!
Azt hiszem, kicsit félreérthető volt, amit írtam. Hozzám hasonlóan kezdők kedvéért: A kérdéses mod nem a hozzászólások leválogatására való. Ha jól értem a leírását, akkor (az itt található módosítással) bizonyos szavakat kattintható linkként jelenít meg, amire ráegerészve egy betűrendes szócikkgyűjteményhez jutunk. Például ha felveszed a rendszerbe a "feudalizmus" szót, akkor ha valaki azt a hozzászólásába belefoglalja, linkként jelenik meg, amire rákattintva a látogató elolvashatja a feudalizmus című szócikkedet.

Először arra gondoltam, hogy ez a lexikon alkalmas lehet betűrendes receptgyűjtemény kialakítására is. (Alkalmas lehet egyébként olyasféle reklámszolgáltatás nyújtására is, ami régen nagyobb fórumokon, például az origón is látható volt. Az sg-n talán még ma is működik. De ehhez persze jó nagy forgalom kell, nálam nem sok értelme lenne. Például eladhatod a mobiltelefon szót egy hirdetőnek, és ha a látogatók ráklikkelnek a kifejezésre, akkor megjelenik a hirdető cég reklámszövege.)

A MOD telepítését más munkák miatt egyelőre jegeltem, ha lesznek tapasztalataim az ügyben, akkor természetesen megírom.
_________________
http://forum.bravium.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés