Statisztika szetrombolta az admin-panelt!

Szerző
Üzenet
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.10. 09:37    Hozzászólás témája: Re: Statisztika szetrombolta az admin-panelt!
Hozzászólás az előzmény idézésével

black-hack írta:

Letoltottem egy ilyen statisztikat a forumomnak (2.0.15), mely egy teljesen kulon statisztika-oldalt hoz elvileg letre, es ott milio dolgot kiir.
Na, a gondom:
Foltettem, ahogy a leiras mutatta (biztos, hogy jol csinaltam!), es azota nem jelenik meg az admin-panelnek a bal-oldali navigacios resze. Tok feher ott az a bal resz, es igy nem tudok semmit sem csinalni!
Nekem is pont ugyanez volt a gondom ugyanezzel a moddal. És ahogy kitöröltem a statistics.php-t az admin könyvtárból, megint jó lett minden.

Keresgettem hogy mi lehetett az oka, de nem találtam egyik fórumon se, úgyhogy letöltöttem a legújabb statisztika mod-ot, a 301beta-t.
Ez úgy tűnik működne rendesen, csak a statisztika eredményeit nem tudja kiszámolni, ezek jelennek meg helyette:

Idézet:

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Unable to access ./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/ in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 92

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access ./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/content_values.tpl.php in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 753

Warning: fopen(./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/content_values.tpl.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 753

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 754

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 755

Warning: touch() [function.touch]: Unable to access ./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/content_values.tpl.php in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 757

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Unable to access ./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/ in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 92

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access ./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/content_values.tpl.php in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 753

Warning: fopen(./modules/cache/templates/ca_aphrodite_green/content_values.tpl.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 753

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/ftphome/1/interhost.hu/ffcenter/stats_mod/includes/template.php on line 754

(...) (...) stb
Valami tipp hogy mivel állok szemben? :(

Szerintem én rövidesen felhagyok a phpBB-zéssel. Ennyi idő alatt amennyit phpBB-hibakeresésekre fordítottam már magam is írhattam volna egy saját fórumrendszert :lol:


***

Ja és a szögletes zárójelben lévő műveletek (pl: function.fopen) linkként jelennek meg a hibaüzenetben, amik az oldalam főkönyvtárába mutatnak így: http://valami.valami.hu/function.fopen
Nem lehet hogy valamit rossz helyen keres vagy rossz helyről próbál elérni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.10. 14:48    Hozzászólás témája: Re: Statisztika szetrombolta az admin-panelt!
Hozzászólás az előzmény idézésével

Waterhouse írta:

Keresgettem hogy mi lehetett az oka, de nem találtam egyik fórumon se, úgyhogy letöltöttem a legújabb statisztika mod-ot, a 301beta-t.
Ez úgy tűnik működne rendesen, csak a statisztika eredményeit nem tudja kiszámolni, ezek jelennek meg helyette:
...
Állítátsd át a modules/cache könyvtár jogosultságait 777-re (chmod) (valamint az ebbem a könyvtárban lévő könyvtárakét jogosultságait is állítsd át, ha léteznek).

Waterhouse írta:

Ja és a szögletes zárójelben lévő műveletek (pl: function.fopen) linkként jelennek meg a hibaüzenetben, amik az oldalam főkönyvtárába mutatnak így: http://valami.valami.hu/function.fopen
Nem lehet hogy valamit rossz helyen keres vagy rossz helyről próbál elérni?
Nem, ez egy php hibaüzenet. A php kézikönyvre próbál mutatni, de mivel a php.ini ezen bejegyzése nincs jól beállítva, ezért egy nem létező helyre mutat a link. (Tehát az a lényeg, hogy php probléma, ami abszolút nem lényeges, és a legtöbb helyen megvan.)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Waterhouse
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2006.04.02. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.10. 16:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
No ez is megoldódott :)
Nem tudta létrehozni a megfelelő nevű template könyvtárát a Cashe könyvtárban (pedig be voltak állítva a jogosultságai úgy ahogy írtad), így hát létrehoztam neki én magam, és 777-re állítottam, és most már működik :D
Köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés