Statisztika szetrombolta az admin-panelt!

Szerző
Üzenet
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.18. 19:28    Hozzászólás témája: Statisztika szetrombolta az admin-panelt!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hy!

Letoltottem egy ilyen statisztikat a forumomnak (2.0.15), mely egy teljesen kulon statisztika-oldalt hoz elvileg letre, es ott milio dolgot kiir.
Na, a gondom:
Foltettem, ahogy a leiras mutatta (biztos, hogy jol csinaltam!), es azota nem jelenik meg az admin-panelnek a bal-oldali navigacios resze. Tok feher ott az a bal resz, es igy nem tudok semmit sem csinalni! :cry: :cry: :cry:
Levettem a MOD-ot es visszatettem a biztonsagi masolatomat, melyet elotte ugye lementettem, de meg mindig nem valtozott meg!

Igy nez ki:
http://www.blackhack.xdl.hu/other/upload/error.JPG

Legyszives segitsen valaki! Nagyon fontos lenne!
Koszonette: Black Hack

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.18. 19:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az adatbázis másolatot és visszatetted?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.18. 20:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
@fberci: Nem arra gondoltam a biztonsagi masolattal. Hanem azokat a *.php fajlokat tettem vissza, az elotte levo allapotban, melyeket modositottam ez a statisztika MOD miatt.

Hm... most jut eszembe: Azt hiszem az a MOD mellett az volt irva a letolteseknel, hogy [2.0.14]. En azt hittem, hogy az azt jelenti, hogy attol a verziotol mukodik. De lehet, hogy azzal arra celoztak, hogy csak abban a verzioban, vagy hogy max. addig a verzioig mukodik?! :?

EDIT: Egyebkent (nem ide tartozik, de ha mar itt vagyok), a multkor akartam frissiteni a verziojat a phpbb-nek, es azt irta ki, hogy nem talalja a smiles tablazatot. Mar mas is szolt nekem, hogy nala is ez volt a gond. Ezzel mit lehet csinalni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.18. 22:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

black-hack írta:

@fberci: Nem arra gondoltam a biztonsagi masolattal. Hanem azokat a *.php fajlokat tettem vissza, az elotte levo allapotban, melyeket modositottam ez a statisztika MOD miatt.
Az adatbázis módosításokat is vissza kéne csinálni szerintem (ha volt(ak)).

black-hack írta:

Hm... most jut eszembe: Azt hiszem az a MOD mellett az volt irva a letolteseknel, hogy [2.0.14]. En azt hittem, hogy az azt jelenti, hogy attol a verziotol mukodik. De lehet, hogy azzal arra celoztak, hogy csak abban a verzioban, vagy hogy max. addig a verzioig mukodik?! :?
Egyik sem :), azt jelenti hogy csak azzal a verzióval működik (pontosabban inkább azt, hogy arra a verzióra lett tesztelve, és valószínűleg, amikor készült, még nem volt annál újabb verzió).

black-hack írta:

EDIT: Egyebkent (nem ide tartozik, de ha mar itt vagyok), a multkor akartam frissiteni a verziojat a phpbb-nek, es azt irta ki, hogy nem talalja a smiles tablazatot. Mar mas is szolt nekem, hogy nala is ez volt a gond. Ezzel mit lehet csinalni?
Ahogy elnéztem, nagyon sok modot használsz, elképzelhető hogy az okozza (egyébként fogalmam sincs mi lehet a hiba oka, még soha nem találkoztam ilyennel).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.18. 22:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
@fberci:

Idézet:

azt jelenti hogy csak azzal a verzióval működik (pontosabban inkább azt, hogy arra a verzióra lett tesztelve, és valószínűleg, amikor készült, még nem volt annál újabb verzió).
Uff, ezt nem tudtam :(

Idézet:

Az adatbázis módosításokat is vissza kéne csinálni szerintem (ha volt(ak)).
Ajaj, azota kb. 1000 uj hozzaszolas es tag van :?

Idézet:

Ahogy elnéztem, nagyon sok modot használsz, elképzelhető hogy az okozza
De az a masik emberke, aki szinten szolt nekem, hogy ugyanez a baja, o meg nem tett fol egy MOD-ot sem...

Akkor azt meg tudod mondani, hogy melyik az a *.php oldal, melyben van az a resz, mely nekem hianyzik? Mert akkor feltoltok az helyett egy oldalt, melybe beteszem a hivatkozasokat (pl. /admin/admin_users.php ). Ez atmenetileg jo lesz, mig meg nem oldodik a problema.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
DonZoleeLaManti
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.03. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 15:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
hát sztem tedd fel az egész admin mappát újra...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 16:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt írtad, hogy visszatöltötted a régi fájlokat. És az ezzel a moddal kapcsoaltban felmásolt fájlokat is törölted? Ez lehet még egy hibaforrás.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 16:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
@DonZoleeLaManti: Huhuhu! En eddig azert nem csinaltam ezt meg, mert nem emlekeztem mar, hogy egy MOD beepitesekor modositottam-e az egyik admin-s oldalt. De most feltettem megegyszer az alap admin mappat, es mukodik!
Koszi szepen neked, es fberci-nek! Kép

Azert ha tudok egy ilyen hasonlo statisztikat, mely egy kulon oldalnyi adatokat ir ki, azt megkoszonnem. :P

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 15:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
(nem tartozik ide tökéletesen, de nem akartam ez miatt egy új topicot nyitni)

Találtam egy új statisztikát és föl is telepítettem:
http://www.blackhack.xdl.hu/statistics.php
Ok, eddig nincs is gond, csakhogy amikor elmegyek az adminpanelbe, hogy módosítgassam a statitsztikát, akkor ezt kapom:
Template->loadfile(): No file specified for handle body

De csak akkor jön ez az üzenet, ha a statisztikát akarom adminisztrálni. Tehát a többi dolog (pl. Emotikonok, Beállítás, Karbantartás...) simán megy, csak ez nem.
Nincs valakinek valami ötlete?

Ja, még hozzátenném, hogy ez a statiszika úgy van alapból megírva, hogy a fórum a subSilver használja. De én nem azt használom, hanem a blackyellow-t. Ezért megnéztem és átírtam az összes adminhoz tartozó statisztikai php-fájban lévő subSilver-t blackyellow-ra, de sajnos még így sem müködik. Már 3szor telepítettem újra ezt a MOD-ot, de ennek se volt sajnos semmi eredménye.

Köszönöm előre is válaszotokat!

EDIT: Jaj, ne! Most már a statisztika sem müködik (link feljebb, ebben a hozzászólásomban). Tehát most még mindig fent áll az első kérdésem, meg most ez is :cry: :cry: :cry:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 16:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

black-hack írta:

(nem tartozik ide tökéletesen, de nem akartam ez miatt egy új topicot nyitni)

Találtam egy új statisztikát és föl is telepítettem:
http://www.blackhack.xdl.hu/statistics.php
Ok, eddig nincs is gond, csakhogy amikor elmegyek az adminpanelbe, hogy módosítgassam a statitsztikát, akkor ezt kapom:
Template->loadfile(): No file specified for handle body

De csak akkor jön ez az üzenet, ha a statisztikát akarom adminisztrálni. Tehát a többi dolog (pl. Emotikonok, Beállítás, Karbantartás...) simán megy, csak ez nem.
Nincs valakinek valami ötlete?

Ja, még hozzátenném, hogy ez a statiszika úgy van alapból megírva, hogy a fórum a subSilver használja. De én nem azt használom, hanem a blackyellow-t. Ezért megnéztem és átírtam az összes adminhoz tartozó statisztikai php-fájban lévő subSilver-t blackyellow-ra, de sajnos még így sem müködik. Már 3szor telepítettem újra ezt a MOD-ot, de ennek se volt sajnos semmi eredménye.

Köszönöm előre is válaszotokat!

EDIT: Jaj, ne! Most már a statisztika sem müködik (link feljebb, ebben a hozzászólásomban). Tehát most még mindig fent áll az első kérdésem, meg most ez is :cry: :cry: :cry:
Az a gondja a hibaüzenetek alapján, hogy nem állítottad be a megfelelő jogosultságokat valamelyik könyvtárra (amire kellett).
A másik, főbb probléma, hogy ez egy béta verzió, magyarul még nem stabil (lehetnek benne hibák). Ilyet ne használj élő oldalon!
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 17:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
@fberci: Köszi! Átállítottam a CHMOD-jait a statisztikához szükséges mappáknak 777-re, és most megy. De utánna mindegyiket visszaírtam 755-re (alapból is ez volt), és most is megy 8O

De sajnos a "Template->loadfile(): No file specified for handle body"-val még mindig nem tudtam semmit sem kezdeni :cry:
Oké, hogy béta, de szerintem csak nálam vannak ilyen admin-gondok, hisz különben már rég kijavították volna már.

Nem tudsz (vagy valaki más) akkor egy másik, hasonló statisztikát?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
black-hack
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.20. 18:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na, most megkerestem a neten a 2.1.5ös verzióját, mert az az eggyel elötte lévő, nem béta változat. Feltettem, és megint az a kompatibilitás-probléma üdvözölt: nincs az adminpanelben navigációs rész.
Már kezdem egy kicsit unni, úgyhogy most ezt leszedem, és egy ideig nem teszek fel újat. Majd ha találok valami jót, akkor azt.

Köszönöm mindenki segítségét.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
DonZoleeLaManti
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.03. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.21. 12:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
ööö ha gondok vannak az admin panellal akkor az admin mappa újrafelrakása elég "brutális" megoldás de mindig beválik :D
aztán ez milyen statisztika?
én már próbáltam amúgy telepíteni mod-okat de egyik sem működött...
ja és az a statisztika az ahhoz a verzióhoz van amit használsz?
mert az a gond hogy a phpbbhacks-en kiírják hogy

Idézet:

2.0.17 -
azt gondolnám hogy akkor ettől kezdve azt közben csak a 2.0.17-esre jó. :x

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.21. 13:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

DonZoleeLaManti írta:

ööö ha gondok vannak az admin panellal akkor az admin mappa újrafelrakása elég "brutális" megoldás de mindig beválik :D
Akkor van gond, ha már használsz más modokat. Ekkor bezavarhat egy telejesen szűz admin panel.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
DonZoleeLaManti
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.03. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.21. 18:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
na jó de gondolom ha a többi működik akkor azt fogja felrakni :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés