Magyarázat világos, és sötét sablonoknál!

Szerző
Üzenet
Gasszi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.10. 19:40    Hozzászólás témája: Magyarázat világos, és sötét sablonoknál!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello!

Van olyan megoldás, hogy egy sötét, és egy világos (majdnem fehér) sablonon a magyarázatok színeit külön be lehetne állítani?

Mivel az egyik sablonon ilyen színek állnak jól, a másikon meg más milyenek...

Előre is köszönöm...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.10. 20:23    Hozzászólás témája:
Nem, alapból erre nincs lehetőség.

Megjegyzem, érdemes egy fórumon egy megjelenést használni, így például egy identitást kölcsönözhetsz az oldaladnak.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.10. 21:32    Hozzászólás témája:
Subsilver2-ben a magyarázat megjelenítését (ha jól értem, hogy miről van szó) ez végzi szerintem, a style/{stílusneve}/template/posting_buttons.html fájlban:

Kód:

<td<!-- IF $S_SIGNATURE or S_EDIT_DRAFT --> colspan="2"<!-- ENDIF -->><input type="text" readonly="readonly" name="helpbox" style="width:100%" class="helpline" value="{L_STYLES_TIP}" /></td>

Ha a CSS-ben a #helpbox-nak megadok megfelelő színeket, akkor az kéne működjön, nem? Vagy a JS felülírja valahol? Nem vettem benne észre ilyet...

Prosilveren a segítség buboréksúgóként érkezik, annál nem tudom, hogy lehet-e változtatni valahogy a színét. (Hacsak a TITLE-nek nem lehet színeket adni... még nem próbáltam.)

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.10. 22:13    Hozzászólás témája:
HoremWeb, ha jól értettem, akkor Gasszi a főoldalon lévő ki van itt részben lévő csoportfelsorolás színeire gondolt, legalábbis ez szokott lenni általában a kérdés. :) Ezeket meg csak egyedileg lehet az AVP-ben beállítani.

Gasszi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.11. 15:18    Hozzászólás témája:
Lehet, akkor csak egy sablonnal kell foglalkoznom!
Kár, hogy erre semmi konkrét megoldás nincs! :cry:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.03.11. 20:57    Hozzászólás témája:
Boccs, már megint a saját problémámból indultam ki :D

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés