Vízszintes "széthúzás"

Szerző
Üzenet
joco88
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.01. 22:17    Hozzászólás témája: Vízszintes "széthúzás"
Hozzászólás az előzmény idézésével
Többen jelezték felém, hogy az ominózus fórum, amit használunk vízszintesen széthúz. Elvileg nincs nagy kép betéve hsz-ben, nem ez a probléma. Nekem tökéletes egyébként, mondjuk én elég nagy felbontást használok, de úgy tudom a fórum elvileg igazodik a felbontásokhoz. :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.01. 22:30    Hozzászólás témája: Több adat
Milyen megjelenés? Pontosan hol húz szét? Neked is? Milyen böngészővel? Esetleg tudsz berakni egy képernyőmentést?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
joco88
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.01. 22:43    Hozzászólás témája:
joco88
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.01. 22:44    Hozzászólás témája:
NEkem amúgy nem "csinál ilyet".

atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.02. 05:12    Hozzászólás témája:
Nekem a hozzászólásoknál csinált ilyet. Így néz ki.
De ez még ennél is sokkal durvább. :D
Eleinte gondolkoztam,hogy mért csinál ilyet. Aztán megnéztem több témát is nálam. Rájöttem,hogy nem mindegyik témában csinálja ezeket. Csak azokban,ahol legalább 2 sorból áll az egyik hozzászólás,ahol az illettő nem csinált sortörést. De ez se mindig van így. 2 dolog jutott eszembe,hogy mi okozhatja.
-sablon. Több sablonban is felmerült ez a hiba. Lehetséges,hogy a sablon van rosszul beállítva,hogy ez a hiba előjön. Me is néztem. A prosilver és a subsilver sablonnál oké. Úgy tűnik,hogy sablononként van ez a probléma. Hogy lehetne ezeket a problémákat kiküszöbölni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.02. 14:07    Hozzászólás témája:
Joco88, túl nagy a fejlécképed, és ez kisebb felbontáson széthúzza az oldalt. (Te is kipróbálhatod, ha kisebb ablakban nézed az oldalad.)

Atomjani, a te oldaladnál prosilvernél szerintem alapból a HTML nem stimmel, próbáltad már megnézni, jó-e a HTML?

joco88
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.04. 14:30    Hozzászólás témája:
Köszi, így jó. :wink:

atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.12. 01:37    Hozzászólás témája:

fberci írta:

Atomjani, a te oldaladnál prosilvernél szerintem alapból a HTML nem stimmel, próbáltad már megnézni, jó-e a HTML?
Melyik Html-re gondolsz?

Subsilvert használok. Valamire viszont rájöttem. Firefox 2 allatt minden oké. Az Internet Explorer 6 allatt húzza szét ennyire. De csak a hozzászólásoknál,azaz a viewtopic.php használatákor. Nem tudom,hogy az opera esetén is ezt csinálja e,de Internet explorer 6 allatt 100%,hogy igen.

Ja és a hozzászólásoknála betűméretek is jó nagyok. Kb ekkora. A témák címe is sokkal nagyobb,mint szokott.
http://kepfeltoltes.hu/080412/hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ott fent van két link,ami hibásan jelenik meg. Valósszínűleg kép miatt. És máshol is láttam már ilyet. Firefoxnál nem csinál ilyet. Ha nincs kép,akkor nem rak be fehér négyzetet,benne piros X-szel. Meglehet oldani,hogy az explorer esetén se legyen ilyen?

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.12. 13:06    Hozzászólás témája:
HTML Validator

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés