Hozzászólások autómatikus írása levlista alapján.

Szerző
Üzenet
lecso
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.23. 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólások autómatikus írása levlista alapján.
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan mod ami egy levlistára érkező összes levelet beír a fórumba is? Az lenne a legjobb ha be tudná írni a hozzászólás elejére hogy ki adta fel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.23. 18:45    Hozzászólás témája: Re: Hozzászólások autómatikus írása levlista alapján.

lecso írta:

Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan mod ami egy levlistára érkező összes levelet beír a fórumba is? Az lenne a legjobb ha be tudná írni a hozzászólás elejére hogy ki adta fel.
Elég elvetemült ötlet. :?
De már mások is gondoltak erre (én meg arra, hogy miért lenne már ilyen). :) Szóval van erre egy mod, melynek itt található a honlapja. (Pedig tényleg nem gondoltam, hogy ilyen is van. :))

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lecso
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.25. 17:27    Hozzászólás témája:

Idézet:

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /mnt/ultraweb/s/sz/sztlaszlo/forum/m2f/includes/pear/PEAR.php on line 62

Idézet:

The SQL database tables will be automatically created using default values the first time the M2F script is run.
Szerintem ez most azt akarja velem közölni hogy nem tudta megcsinálni a SQL-adatbázist ami kell neki.
De ennél tovább nem jutottam mert nem tudom hogy mit kéne hozzáadni.

Ötlet?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.25. 18:11    Hozzászólás témája:
Nem. A szolgáltatód nem engedélyezi a php.ini módosítását. Töröld ki a jelzett parancsot és próbáld újra.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés