Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Hol bujkál az adminisztráció?

Szerző
Üzenet
Amarinda
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.13. 17:15    Hozzászólás témája: Hol bujkál az adminisztráció?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mert kérdeznék, de a rengeteg oldal közt senkit sem találok! :?
Kerestem például a varpalota.hu-n való regisztráció lehetőségét, de jól el lett rejtve! Még az impresszumban sem találtam senkit akinek kérdést tehettem volna fel. Viszont a további nyomok ide vezettek: szerintem itt bujkál az egyik felelőse és talán maga az adminisztráció lesz az, ha csak nem ez is egy virtuális fogalom.
Virtuális: nincs megette senki élőszemély, sőt semmi valóság!
Szóval hol is bujkál?
Jelentkezzen önmagától, vagy úgy összekuszálom a különféle idősíkjait, dimenzióit, hogy többszöri tér-időugrással sem fogja tudni helyrehozni! :!:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.13. 17:39    Hozzászólás témája:
Milyen adminisztrációra gondolsz? Egy konkrét weboldallal (fórummal) kapcsolatos a kérdésed? Esetleg telepítetted a phpBB2-t, és nem tudsz belépni az admin felületre?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.13. 20:05    Hozzászólás témája:
Ahogy elnézem, Amarinda Várpalota Önkormányzatának honlapján szeretett volna regisztrálni, és - nem véletlenül - nem talált erre lehetőséget, így aztán annyira eltévedt, hogy nálunk kötött ki. A phpBB.hu viszont a segítőkész emberek gyülekezőhelye - gondoltam én, és nekiláttam megkeresni, hogy lehet bejutni Várpalotára - mármint a honlapra. És tényleg sehogy :)
Vagy még nincs kész teljesen a honlap, vagy átalakítás alatt áll, vagy egyéb. (Gyanús a harmadik lehetőség.) Mindenesetre elgondolkodtató, hogy az E-Önkormányzat linkre kattintva egyetlen dolgot tud letölteni a látogató: A palotai_Matyas_kiraly_mondak.doc fájlt. :) (Boldog az az Önkormányzat, amelyiknek egyetlen gondja a hagyományainak ápolása!)

Kedves Amarinda!
Nem tudom, hogy vetődtél hozzánk a Várpalota.hu-ról, mert én azon semmiféle kiindulási támpontot nem találtam! :) Még annyit sem, hogy a portálmotort ki csinálta, és miből, fórumra meg egyáltalán nem találtam jelet, bár tény az, hogy egyes kiváltságosak, akik - minden jel szerint regisztráció nélkül - regisztráltak a honlapra, be tudnak rá lépni, és ki tudja milyen titkokat tudnak meg.
Én ezek után élnék a lehetőséggel, hogy a "Polgármesteri Hivatal" link alatt telefonszámok és egyéb elérhetőségek is vannak, és felhívnám - jobb híján a titkárságot, bár valójában a honlap szerkesztősége lenne az illetékes. De még egy impresszum sincsen...
Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen sikerrel jársz!

(Szerintem ez a téma jobb helyen lenne az Off-ban...)

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.13. 20:24    Hozzászólás témája:
Trükkös honlap. Nekem sikerült megtalálnom a fórumot! :D

A kezdőlap közepén van egy fórum szekció, ahol a legfrissebb témák vannak felsorolva. Ott a fórum felirat egy link a fórumra, és a jelek szerint ott nyújtanak lehetőséget a regisztrációra.

HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.13. 21:43    Hozzászólás témája:
Hát mit mondjak... Agyba-főbe végignéztem a honlap tetejét, alját, de a közepét ezek szerint csak átfutottam. Most már kezdem érteni, hogyan jutott ide Amarinda :)
Hanem azért az E-Önkormányzat-dologért változatlanul nagyon irigylem Várpalotát! :)

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.14. 10:55    Hozzászólás témája:
Akkor ezesetben lemondunk a varpalota.hu üzemeltetőinek javára az idősíkjaink bántalmazását kilátásba helyező fenyegetésről.

Hogy érdemben is hozzászóljak a témához: A 208 (mínusz sok reklámrobot) tag alapján (a legutolsó két nappal ezelőtt regisztrált) szerintem a fórum hivatalosan is működik. A taglistában szereplő első személy az ottani adminisztrátor, a varpalota.hu fórumával kapcsolatos kérdésekben hozzá érdemes fordulnod.

Szerk.: Ahogy látom sikerült is regisztrálnod.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.14. 19:45    Hozzászólás témája:
Konklúzió: az adminisztráció Várpalotán bújkál. :)
Amúgy meg annyit megemlítenék, hogy a sok koncepciótlan, fantáziátlan, szegényes tartalma miatt értelmetlen, vagy éppen egy kaptafára készülő település-honlap sűrűjében üdítő színfoltnak tartom a varpalota.hu-t. A funkcionalitását érdemes lenne javítani, de nem rossz amúgy.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés