Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

1-2 probléma

Szerző
Üzenet
Jackson
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.26. Csütörtök 2:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 01:40    Hozzászólás témája: 1-2 probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Abszolut új vagyok itt. Igazándiból néhány technikai jellegű kérdéssel fordulnék hozzátok. Lelkes amatőrként (gondolom ezt utáljátok) csináltam phpbb fórumot. Néhány MOD felrakása után akadtak problémáim.
1. Például valamilyen oknál fogva rákkattintással nem tudom kirakni az [img], [url], [code] stb tagokat új üzenet írásakor, ugyanakkor, ha kézzel írom be őket akkor tökéletesen működnek.
2. Nem tudok szöveget kijelölni új post írásakor.
3. Nem talál meg semmit a fórum keresője.

Nyílván script hibákról lehet szó, de fogalmam sincs, hogy hol és mit kéne módosítanom.

Még két kérdésem volna:
Tudnátok nekem ajánlani egy olyan MOD-ot, ami lehetővé teszi, hogy csak egy bizonyos mennyiségű post után láthasson valaki egy fórumot? A másik pedig, hogy keresek egy olyan MOD-ot is, ami arra jó, hogy nem kizárólag a fórumnévre kattintva tudok bejutni az adott fórumba, hanem amikor a kurzort ráviszem a sávra (amiben a fórumnév és a forum description van)akkor az bevillan és nem muszály pontosan a névre kattintani.

Ne haragudjatok tényleg, ezt jobban nem tudom elmagyarázni.
Ha esetleg nem jó helyen van ez a post, akkor töröljétek vagy mozgassátok nyugodtan. Kerestem hova írjam, ezt a helyet találtam a legalkalmasabbnak, dehát kihez forduljak ha nem a magyar phpbb közösséghez. :)

Köszönöm, ha segítetek.
(oldalam: http://www.blackmusic.hu/rnbonline/)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 17:20    Hozzászólás témája: Re: 1-2 probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az első probléma erősen böngészőfüggő, más böngészővel is ez van? Be van kapcsolva a Javascript?
A második probléma meg még inkább böngészőfüggő. Ez már inkább egy böngésző hiba.
A harmadik egy mod hatása lehet. Nem jó ha túl sok modot raksz fel, anélkül, hogy tudod, hogy pontosan mit csinálnának.

Sajnos mélyebbrehatolóan mi sem tudunk segíteni, mivel a fórumod erősen modolt, és nem ismerjük a forráskódot ill. a mechanizmust.

Az első kérésről nemrég volt szó ebben a fórumban (külön témája van).
A második meg egy sablon módosítás lenne.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jackson
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.26. Csütörtök 2:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 19:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Értem, és nagyon szépen köszönöm.

Egyébként a probléma minden böngészőben fenáll, úgyhogy azzal biztos minden rendben.
Nehogy azt hidd, hogy ész nélkül dobáltam fel a modokat. :) Tudtam mindegyiket, hogy mire való és feleslegesen nem raknék fel semmit. Célirányosan kerestem őket.

A keresett modnak pedig akkor utána keresek, ha már itt is volt róla szó.

Köszönöm.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 19:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Jackson írta:

Nehogy azt hidd, hogy ész nélkül dobáltam fel a modokat. :) Tudtam mindegyiket, hogy mire való és feleslegesen nem raknék fel semmit. Célirányosan kerestem őket.
A kódra gondoltam, nem a végeredményre. :wink:
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 2:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 20:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyébként peedig teljesen felesleges ilyen címmel topicot nyitni. Keresd meg a legalkalmasabb témát minden kérdésednek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés