Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Statisztikák

Szerző
Üzenet
violazoli
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 15:11    Hozzászólás témája: Statisztikák
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdvözlet mindenkinek! Mindenekelőtt SZERETNÉM NAGYON KOMOLYAN MEGKÖSZÖNNI A TEVÉKENYSÉGETEKET S A PROGRAMOT, mert nagy híve vagyok a szabadszoftvereknek, s a fórumotok minősége is kiváló! (arról nem ti tehettek, hogy az avatárok feltöltése nálam sem működik a freeweb miatt). Szeretném megköszönni külön a magyarra fordítók áldozatos munkáját is! Az a helyzet hogy amit látok a Web-en, ott egyedül két fórumtípus az ami igazán mutat valahogyan: a tietek s a php-nuke alapú. Mondjuk arról fogalmam sincs, mi az a "nuke", de lényeg hogy mindegyik GPL licenszű. Lám, meglátszik ennek az előnye...

Nagyon remélem, hogy még sok sikerrel büszkélkedhet majd a közösségetek!

S most hadd tegyek fel egy kérdést. Amennyire megítélhetem még nem tette fel senki, de ha mégis, nézzétek el nekem, s adjátok meg a topikot! A kérdésem egyszerűen annyi, hogy miként csinálhatok a fórumomba egy olyan funkciót, ami nálatok a "Statisztikák" rovatra kattintva érhető el? A tietek tökéletesen megfelelő lenne nekem, nem akarok én azon semmit változtatni, csak mondjátok meg nagyon szépen kérlek benneteket hogy milyen állományt hova másoljak, a honlapom html kódjába vagy a fórumba, vagy mit kell tennem az ügy érdekében! A 2.0.19-es phpBB fórumváltozatot használom! Irtó dizájnos lett a honlapom a fórumotokkal, el vagyok tőle ragadtatva de igazán! Eddig 2 sg alapú fórumom volt, azt most összevontam egybe, a phpBB alapúba, és feltettem a honlapotok ajánlott linkjét a megfelelő aloldalra! De van egy másik honlapom is, amint elküldtem ezt az üzenetet oda is kirakom! Ha esetleg valami spéci progi kell a statisztikához, megköszönném ha elküldenétek erre az email címre: violazoli##kukac##gmail.com

Köszi előre is és sok sikert!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.01.26. 16:09    Hozzászólás témája: Re: Statisztikák
Hozzászólás az előzmény idézésével

violazoli írta:

S most hadd tegyek fel egy kérdést. Amennyire megítélhetem még nem tette fel senki, de ha mégis, nézzétek el nekem, s adjátok meg a topikot! A kérdésem egyszerűen annyi, hogy miként csinálhatok a fórumomba egy olyan funkciót, ami nálatok a "Statisztikák" rovatra kattintva érhető el? A tietek tökéletesen megfelelő lenne nekem, nem akarok én azon semmit változtatni, csak mondjátok meg nagyon szépen kérlek benneteket hogy milyen állományt hova másoljak, a honlapom html kódjába vagy a fórumba, vagy mit kell tennem az ügy érdekében! A 2.0.19-es phpBB fórumváltozatot használom! Irtó dizájnos lett a honlapom a fórumotokkal, el vagyok tőle ragadtatva de igazán! Eddig 2 sg alapú fórumom volt, azt most összevontam egybe, a phpBB alapúba, és feltettem a honlapotok ajánlott linkjét a megfelelő aloldalra! De van egy másik honlapom is, amint elküldtem ezt az üzenetet oda is kirakom! Ha esetleg valami spéci progi kell a statisztikához, megköszönném ha elküldenétek erre az email címre: violazoli##kukac##gmail.com
Van egy ilyen, de én inkább egy külső statisztiákázó rendszert ajánlanék neked. Rengeteg ingyenes van, ezek közül szvsz fölényesen a legjobb a google analytics, amin sajnos jelenleg nem lehet most regisztrálni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés