X-Treme megjelenésnél, nem látható reg.link!???

Szerző
Üzenet
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 1:00
Hozzászólások: 349
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 18:41    Hozzászólás témája: X-Treme megjelenésnél, nem látható reg.link!???
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni.. Szeretnénk az X-Treme Red nevezetű megjelenést használni a phpbb3.0.0 fórumon, de sajnos van egy aprócska kis probléma vele... nem található ( látható ) a regisztrációs link!
Szinte biztos hogy az overall_header.html-ben lehet valahol egy elírás, de egyszerűen nem tudok rájönni hogy hol lehet a hiba! Ebben kérném a ti segitségeteket, hátha jobban átlátjátok... én nem látok semmit annyira egybefolynak már a betűk...

Kód:

   <!-- IF not S_IS_BOT -->
                     <!-- IF S_USER_LOGGED_IN -->
                        <!-- IF S_DISPLAY_PM --> &nbsp;<a href="{U_PRIVATEMSGS}"> {PRIVATE_MESSAGE_INFO}
                           <!-- IF PRIVATE_MESSAGE_INFO_UNREAD -->, {PRIVATE_MESSAGE_INFO_UNREAD}
                           <!-- ENDIF --></a>
                        <!-- ENDIF -->
                     
                     <!-- ELSEIF S_REGISTER_ENABLED --> &nbsp;<a href="{U_REGISTER}"> {L_REGISTER}</a>
                     <!-- ENDIF -->
                  <!-- ENDIF -->
               </h5>
            </td>
            <td background="{T_THEME_PATH}/images/p_menu/cu_m.png" width="20%" height="45" align="center">
               <h5>
                  <!-- IF not S_IS_BOT -->
                     <a href="{U_LOGIN_LOGOUT}"> {L_LOGIN_LOGOUT}</a>&nbsp;
                  <!-- ENDIF -->
                  <!-- IF U_RESTORE_PERMISSIONS --> &nbsp;<a href="{U_RESTORE_PERMISSIONS}"> {L_RESTORE_PERMISSIONS}</a>
                  <!-- ENDIF -->
                  <!-- IF S_BOARD_DISABLED and S_USER_LOGGED_IN --> &nbsp;<span style="color: red;">{L_BOARD_DISABLED}</span>
                  <!-- ENDIF -->

JAV. Már rájöttem, köszönöm!
_________________
Clean....



A hozzászólás legutóbb clean által 2008.04.18. 20:11-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 19:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem hiszem, hogy a megjelenéssel van a baj. Nem kapcsoltad ki véletlenül a regisztrációt az AVP-ben?

Ui.: A kódot kiszedtem, ilyen méretű fájlt nem illik fórumokba berakni.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 1:00
Hozzászólások: 349
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 19:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is azt hittem, hogy ki van kapcsolva, de nincs! A megjelenés innen van: http://www.phpbb3styles.net/db/style/X-Treme+Red
A képen is tisztán látszi a regisztrációs link, viszont feltelepítve már nem látszik! Nincs kikapcsolva a regisztráció, más megjelenésre váltva minden látszik.. Több tárhelyen, több fórumon kiprobáltam, nem látszi egyiken sem.. Sajnos nem tudok rájönni, hogy mi a hiba...
_________________
Clean....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 20:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ha rájöttél, leírnád nekünk is, hogy a következő embernek, aki ilyen problémával szembesül, egyszerűbb legyen?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 1:00
Hozzászólások: 349
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 20:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Természetesen, ne haragudjatok... csak annyira siettem.. A lényege az volt, hogy a

Idézet:

<!-- ELSEIF S_REGISTER_ENABLED --> &nbsp;<a href="{U_REGISTER}"> {L_REGISTER}</a>
sort felcseréltem ezzel:

Idézet:

<!-- ELSE --> &nbsp;<a href="{U_REGISTER}"> {L_REGISTER}</a>
Tulajdonképpen ez okozta a problémát:

Idézet:

<!-- ELSEIF S_REGISTER_ENABLED -->
Azt nem tudom, hogy miért... de mindenképp éresztem, hogy le kell ott cserélni valamit... és jó döntés volt, most mát tökéletes!
_________________
Clean....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.18. 20:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valószínűleg az a hiba oka, hogy te magad nem frissítettél phpBB 3.0.1-re, a megjelenés viszont ehhez készült. (Nem gondoltam rá, hogy nem frissítettél.)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés