Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Kezdőlap megjelenés

Szerző
Üzenet
gazeboo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.19. 11:02    Hozzászólás témája: Kezdőlap megjelenés
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Feltöltöttem egy sablont, működik mindenhol, csak a kezdőlapon nem. Ott az alap telepített sablon jelenik meg, pedig nem az az alapértelmezett. Próbáltam úgy, hogy deaktiválom, úgy jó is, de akkor legközelebb meg nem tudok belépni az APV-re. Olyankor mehetek a phpmyadminba. Van valakinek 5lete?
Üdv!

Közben rájöttem 1 dologra: csak az én profilommal van a baj. Ha nem vagyok bejelentkezve, vagy más felhasználói prifillal jelentkezek be, akkor tökéletes. Néztem a profilom beállításánál a megjelenést és ott már az új sablon van beállítva. Nem értem...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.19. 19:56    Hozzászólás témája:
Az adatbázisban is az új megjelenés azonosítója szerepel nálad? Próbáltad kikapcsolni, hogy több megjelenést is lehessen választani?

Ui.: A megjelenés nem egyenlő a sablonnal. A sablon csak egy része a megjelenésnek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazeboo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.19. 20:11    Hozzászólás témája:
Szia!
Az adatbázisban az alap sablon azonosítója szerepel, vagyis 1. Itt, a fórumon olvastan, hogy ez a megoldás, ha 1 új sablon telepítése után nem tudunk belépni. Működik! :wink: Jelenleg csak az úl telepített sablon az aktív. Ha nem jön össze sem olyan nagy baj...kicsit zavaró.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.19. 22:36    Hozzászólás témája:
Boccs, de én most nem igazán értem a helyzetet. :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazeboo
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.20. 07:31    Hozzászólás témája:
Tehát...telepítettem 1 új sablont. Csak az új sablon aktív, az alap sablonok nem. Mindenhol (profil, fórumok, alfórumok) az új sablon van beállítva, ami csak az én profilomban (adminisztrator) nem jelenik meg. Ha kilépek át is vált az új sablonra. Vendégeknek, regisztrált tagoknak is az új sablon jelenik meg. Az én profilomban is jó volt a megjelenés, de akkor nem tudtam bejelentkezni AVP-re. Ezért a phpmyadminban viszzaállítottam a stílust 1-re.
Annyira nem gáz, a lényeg, hogy a vendégek és regisztrált tagok az új stílust látják.

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.20. 08:24    Hozzászólás témája:
Keress egy frissítést a megjelenéshez, ez bizonyára nem kompatibilis a 3.0.1-gyel.

Ui.: A megjelenés és a sablon tényleg nem ugyanaz. Ami a phpBB2-ben sablon volt, az itt megjelenés. A salbon pedig a megjelenés egyik alkotóeleme.

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés