AJAX Chat 2.0.0B7 (üzenet törlési problémák..)

Szerző
Üzenet
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.21. 12:04    Hozzászólás témája: AJAX Chat 2.0.0B7 (üzenet törlési problémák..)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv! Bocsánat, hogy új témát nyitok egy szinte már a feledésbe merült AJAX Chat 2.0.0B7-el kapcsolatos problémámnak... Tisztában vagyok vele, hogy ez egy elég régi verza, sőt.. már sokkal de sokkal jobb shoutbox-ok vannak... de nekünk mindenképpen erre a chatre van szükségünk.. ez az, ami tökéletesen beleillik a fórumunk környezetébe.. Régi phpbb3 RC verzákon tökéletesen futtott ez a chat, rengetegszer beüzemeltem már.. most viszont akadt egy kis problémám vele.. minden tökéletes, kivéve egy dolgot.. Sajnos a regisztrált felhasználók is tudják törölni a beírt üzeneteket... Nem tudok rájönni, hogy mi az oka. Már többször újra MOD-oltam, újrattem, de nem változott semmi. Esetleg van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám lezárni a törlési lehetőséget a sima userek elől?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.21. 13:51    Hozzászólás témája:
Nem lehet hogy az adminisztrációs vezérlőpultban kell változtatni a jogosultságokat? Sok modnál ez szokott lenni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.21. 14:55    Hozzászólás témája:
Nem lehet, hogy bugos a MOD, ha régi a verzió? Gondolom nem véletlenül ki jött belőle újabb... :?

Egyébként én nem találtam ilyen nevű és verziójú MOD-ot. Találtalam egy AJAX Chat MOD-ot, de az még csak 0.8.1.2-nél tart.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
clean
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.21. 17:54    Hozzászólás témája:
Nincs neki admin felülete... fberci, pedig van.. sőt még Version 2.0.0B8 is.. mindegy.. az említett fórumot sok phpbb3.0.0-ra feltettem gond nélkül.. De szerintem a fórummal lehet a baj. Mert közben ésszrevettem azt is, hogy sajnos hiába állítok be teljesen korlátozott jogosultságokat a sima usereknek, ennek ellenére törölni tudnak hozzászólásokat fórumokban, másét is.. mintha moderátorok lennének..
Most csak azt nem tudom, hogy a chat mod rontotta el a fórumot, vagy már a fórum alapból gáz volt, és ezért nem jó a chat sem..

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés