Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Frisitett megjelenések

Szerző
Üzenet
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.24. 05:58    Hozzászólás témája: Frisitett megjelenések
Hozzászólás az előzmény idézésével
Úgy tudom,hogy a 3.0.0-as verzióhoz készített sablonok már nem jók a 3.0.1-es fórumhoz. Van egy sablonom,de nem tudom,hogy hol keresem a frissitett sablont. A http://www.phpbbhacks.com oldalán néztem,de ott egy frissitett sablont nem láttam.
De már az a leirás is jó lenne,hogy hogyan kell átszerkeszteni egy régebbi vezióhoz kiadott sablont úgy,hogy a 3.0.1-esen is rendesen menjen. A sablon Subsilver alapján készült.
Link,leirás,vagy bármi jöhet,ami segitségre szolgál. Ezt a sablont nem akarom másikra lecserélni,így addig frissiteni sem tudom magát a fórumot sem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arnika
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.24. 14:25    Hozzászólás témája:
A készítő még nem frissítette 3.0.1-re a megjelenést
Frissítési tanácsadást a phpBB.comon tlálsz
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=74&t=880735

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.24. 14:40    Hozzászólás témája:

Arnika írta:

A készítő még nem frissítette 3.0.1-re a megjelenést
Frissítési tanácsadást a phpBB.comon látsz
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=74&t=880735
Ez csak prosilverre vonatkozik. Ami subsilver frissitésnél van,ott csak az 3.0.0 rc5-ös verzióról a 3.0.1-re frissitése van. De hogy magában a sablonban mit változtattak az elöző verzióhoz képest,arról nem látok semilyen dokumentációt. Pontosan olyan leírás kéne,hogy mit mire cseréljek,mit hova helyezzek,hogy a subsilver 3.0.0-ból 3.0.1-es változat legyen. Mertha ez megvan,akkor megtudom csinálni ugyanezt a saját sablonnál is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.04.24. 16:54    Hozzászólás témája:
Általában az összes megjelenés sablon része prosilver vagy subsilver2 alapú, tehát ugyanazokat a változtatásokat kell elvégezni a sablonaikon.

Kérem, jegyezzétek meg, ami a phpBB2-ben sablon volt, az a phpBB3-ban megjelenés. Ezen belül a megjelenés áll három részből, a sablonból (a HTML állományok), a stílusból (a CSS állományok valamit képek/ikonok) és a képkészletből!

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés