Állandó hozzászólás színezés felhasználóként

Szerző
Üzenet
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.14. Vasárnap 10:35
Hozzászólások: 399
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.28. 05:48    Hozzászólás témája: Állandó hozzászólás színezés felhasználóként
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felmerült egy igény,hogy szeretne állandóan ugyanazzal a színnel írni az illettő. És szerintem mások is szívesen csinálnák így. Így külön beállítani minden hozzászólást kicsit körülményes. Hogy tudnám beépíteni azt a funkciót,hogy saját maga válasza ki,hogy milyen színnel szeretne állandóan írni?
(pl én is használnám ezt a funkciót)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.28. 15:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Aztán ember legyen a talpán az, aki nyugodtan el szeretne valamit olvasni a fórumodon anélkül, hogy meresztgetnie kéne a szemét, mert az illető épp sötét színnel ír sötét hátteren, anélkül, hogy ugrálna a szeme a sok színváltástól stb. stb. :?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 21:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Aztán ember legyen a talpán az, aki nyugodtan el szeretne valamit olvasni a fórumodon anélkül, hogy meresztgetnie kéne a szemét, mert az illető épp sötét színnel ír sötét hátteren, anélkül, hogy ugrálna a szeme a sok színváltástól stb. stb. :?
Ezt megerősíthetem én is - a tolkienes fórumon van egy-két egyéniség (gondolják ők), akik a nagyjából téglavörös alapra ibolyalilával meg barackszínnel szeretnek írni... Néha el sem lehet olvasni a hozzászólásaikat, és ilyenkor egy John Lennon-idézetet szoktam emlegetni... ("A fene a nagymamád kosarába, amiben aludni szokott!" - az Anne Duffield példátlan ecsete című novellából való.)
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.14. Vasárnap 10:35
Hozzászólások: 399
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 22:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért van a moderátor,hogy rendezkedjen.

Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. És kevés olyan "..." van,aki pont olyan színt választana,aminél alig játszana a szöveg. Hiszem az ő érdeke is,hogy mások eltudják olvasni.
Másrészt én szeretném magamnak állandó színt,ami nem fekete. Mért ne használhatná az ember a saját színét? És ha én bennem ilyen igény felmerült,akkor egész biztos,hogy más is szívesen alkalmazná.
Egy próbát viszont megér a dolog.
És még annyit,hogy van amelyik az egyik fórumon bejön és van amelyik a másikon nem. És ez igaz fordítva is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kree
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 15:37
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.28. 10:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem se elitélendő az ötlet, erre is csak az igaz, hogy kerülni kell a végleteket. Ha mindenki más színt használ, akkor lehet szivárvány-fórum, de ha csak bizonyos hozzászólások mások, akkor még átláthatóvá is teszi.

Ez a megoldás engem is érdekelne, mert nálunk például jól jönne, ha a moderátor hozzászólását ki lehetne emelni automatikusan. Szóval tudd erre valaki megoldást?
_________________
Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsolti10
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.01. Vasárnap 18:26
Hozzászólások: 233
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.28. 14:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Kree írta:

Szerintem se elitélendő az ötlet, erre is csak az igaz, hogy kerülni kell a végleteket. Ha mindenki más színt használ, akkor lehet szivárvány-fórum, de ha csak bizonyos hozzászólások mások, akkor még átláthatóvá is teszi.

Ez a megoldás engem is érdekelne, mert nálunk például jól jönne, ha a moderátor hozzászólását ki lehetne emelni automatikusan. Szóval tudd erre valaki megoldást?
Hamár ilyen sok a pozitív hozzáállás a segítség körében,szerintem minden felhasználó írja meg a szöveget a hozzászólásnál,aztán jelölje ki egérrel és kattintson a színre amit akar,mert Automatikus valószínűleg nincs.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kree
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 15:37
Hozzászólások: 34
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.30. 09:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért ha hall valaki ilyenről, megoszthatja velem... Szerintem ez egyáltalán nem felesleges dolog, mert akkor a moderátor megkülönböztetése is felesleges, hogy más színnel jelölik a nevét a jelenlévők között.
_________________
Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés