Miért nem lehet feltölteni?

Szerző
Üzenet
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 16:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 16:16    Hozzászólás témája: Miért nem lehet feltölteni?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem talátam a phpbb3-hoz ilyen topikot,ezért gondoltam csinálok egyet.
Nekem amúgy az lenne a problénán,hogy letöltöttem a phpbb3-at,de nem tudom feltölteni a tárhelyre.Kipróbáltam már az extra.hu-t,az atw-t és az uw-t is,de nem jön össze,mert a TC-emben nem jön létre az ftp kapcsolódás.Pontosan beírok minden adatot amit a regisztrálás után ad a tárhelyszolgáltató,de akkor is hibaüzeneteket ír ki amikor kapcsolódok.Pontosan azt írja ki,hogy "Időtúllépés" és van amikor azt írja ki,hogy "Kapcsolódás hiba".Nem tudom,hogy ez miért van,mert egyébként értem ami a segítségbe le van írva (mert többször is elolvastam),csak az a baj,hogy így nem tudom feltölteni.Légyszi valaki segítsen,hogy mi lehet a probléma.Nagyon szeretném feltelepíteni magamnak tárhelyre a phpbb3-at,de ez az ftp kapcsolódás iba miatt nem tudom. :( Légyszi valaki segítsen!Hálás köszönet! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 16:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Olvesd el mondjuk ezt http://freeweb.hu/info?ftphowto ha még mindig nem megy akkor fogalmam sincs mi lehet a baj.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 16:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 17:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hálásan köszike.Mostmár így sikerülni fog. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 2:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 18:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezért vannak az útmutatók a neten. :wink:
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 16:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 20:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen.Igazad van,sikerült is a dolog a TC-el a dolog,csak most a telepítéssel van probléma,megcsináltam a leírtakat amit itt a fórumon olvastam,írja,hogy ha megtörtént a feltöltés,a böngészővel lépjünk az oldalra,ahová feltöltöttük a phpBB-t.
Ez a példa van oda írva (itt a fórumon a phpBB3 súgója többekközt): http://valami.hu/phpBB3/install/
nos,én az uw tárhelyen regisztráltam és oda töltöttem fel a phpBB3-at ahogyan kell,de mikor beírom a regisztrált oldal címét,persze a valami.hu-t helyettesítve ahogyan kell mégis ez jön be:
http://static.ultraweb.hu/err_pub/404.html
Tehát nem tudok továbblépni.Nem tudom mit rontottam el,vagy mit csináltam rosszul.:(

pstvfan: mégegyszer köszi,hogy segítettél.:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 20:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az install mögé - ha emlékezetem nem csal - uw-n mindenképp oda kell írni, hogy index.php, mint azt a phpBB3 telepítési útmutató is említi alternatívaként.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 16:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.29. 22:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítsétséget. :) Valóban ez volt a probléma,mostmár jó. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés