Idézet helyett/mellett csak hivatkozás

Szerző
Üzenet
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.09. 16:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon elfoglaltak lehetek hisz nagyon ritkán vagytok fent. 8)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.09. 16:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem most az elmúlt 1-2 hónapban tényleg elfogyott minden felesleges szabadidőm. Vizsgaidőszak plusz munkahely (ami eddig nem volt és jobban ráértem), ahol ráadásul az évvégi időszak mindig húzós. Van, hogy hazaérek és már számítógép elé ülni sincs kedvem :(

Tudom, hogy a régi kérdéseknél már veszett ügy, de legalább az újabbakra megpróbálok majd szép lassan válaszolni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.09. 23:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A képkészlet, ha jól emlékszem, csak az előre definiált fájlokat kezeli, nem lehet hozzáadni újat, csak user_icon1-10-ig néven lehet megadni sajátot. Tudom, mert én is szívtam vele egy sort (hiszen abszolút nem tűnik logikusnak ez a korlátozás). :)

Amúgy velem is nagyjából az a helyzet, mint Marcee-val: az időm jó részét elviszi az egyetem, a maradékban pedig próbálok kicsit dolgozni. De egyébként szoktam nézni legalább a címét a témáknak (RSS-en keresztül), de sajnos nem szokták túlságosan felkelteni az érdeklődésem, valahogy mindig az az érzésem, hogy 5 ilyet egyszer már megválaszoltam. :(
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.10. 05:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

de sajnos nem szokták túlságosan felkelteni az érdeklődésem, valahogy mindig az az érzésem, hogy 5 ilyet egyszer már megválaszoltam. :(
Pont :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kiscsibe33
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.07. Péntek 12:44
Hozzászólások: 46
Hozzászólás Elküldve: 2011.01.11. 22:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Megértem, hogy sok olyan van, amit már esetleg több helyen többször megválaszoltatok.
Majd keresgélek, bár ebben a témában még nem találtam magyar leírást ezen a témán kívül - persze könnyen lehet, hogy rosszul kerestem.

Ez a fórum így is nagyszerű. Köszönjük.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 814
Hozzászólás Elküldve: 2011.09.06. 22:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor ismét előveszem ezt a topikot, hála a 3.0.9-es felújításomnak.
Az eredeti kódom kissé csiszolva így néz ki a posting.php-ben:

Keresd ezt:

Kód:

$message_parser->message = '[quote="' . $post_data['quote_username'] . '"]' . censor_text(trim($message_parser->message)) . "[/quote]\n";


majd cseréld le erre (vagy az előzőt kommenteld ki és add utána ezt):

Kód:

   $message_parser->message = '[url='. generate_board_url().'/'. append_sid("viewtopic.$phpEx", "p=$post_id"). '#p' . $post_data['post_id'] . ']' . 'Előzmény: ' . $post_data['quote_username']. ' (' . $post_data['post_id'] . ')' . '[/url]';


Nomármost. Ezzel az a bajom, hogy jól adja az útvonalat, de a sid-em is beleteszi a generált kódba, amit a 3.0.0 nem csinált és nem is tudom, hogy biztonságos dolog-e linkbe letárolni. :roll:

Ezért ezt a kódot találtam ki, de akkor a sid-et remélem, hogy tudja majd honnan venni és nem dobja ki a felhasználót, mert nálam localhoston állandóan kidobott:

Kód:

   $message_parser->message = '[url='. generate_board_url().'/' . 'viewtopic.'.$phpEx . '?p=' . $post_id . '#p' . $post_data['post_id'] . ']' . 'Előzmény: ' . $post_data['quote_username']. ' (' . $post_data['post_id'] . ')' . '[/url]' . "\n";


Magyarul: a kódba nem kell a sid, amit a második verzióval meg is oldottam, csak akkor honnan veszi majd a sidet?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés