Az elolvasott témák újnak látszanak

Szerző
Üzenet
Ryan33
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.04. 11:38    Hozzászólás témája: Az elolvasott témák újnak látszanak
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Böngésztem az oldalt és a fórumot, de nem igazán találtam megoldást:
a legújabb verzióra frissítés után valamiért úgy látszik mindig belépéskor, mintha egyes témákban lenne új hozzászólás, még akkor is, ha nincs újabb.
Mit kellene ellenőriznem?
Honnan veszi a phpBB, hogy melyikben van olvasatlan, és melyikben nincs?
Módosítások nincsenek igazából, csak annyi, hogy a hozzászólásoknál a legújabb kerül előre, de előtte is ugyanezt produkálta.

A segítséget előre is köszönöm!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.04. 14:39    Hozzászólás témája: Re: Az elolvasott témák újnak látszanak

Ryan33 írta:

Honnan veszi a phpBB, hogy melyikben van olvasatlan, és melyikben nincs?
A phpBB2 azokat a hozzászólásokat jelöli meg újnak/olvasatlannak, amelyek a legutolsó látogatásod óta keletkeztek. Ennek időpontját a kezdőoldalon, felül tudod megnézni. Azután az épp aktuális munkamenet (látogatás) során megtekintésre került témák egy sütiben tárolódnak.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ryan33
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.04. 20:07    Hozzászólás témája: Re: Az elolvasott témák újnak látszanak

fberci írta:

A phpBB2 azokat a hozzászólásokat jelöli meg újnak/olvasatlannak, amelyek a legutolsó látogatásod óta keletkeztek. Ennek időpontját a kezdőoldalon, felül tudod megnézni. Azután az épp aktuális munkamenet (látogatás) során megtekintésre került témák egy sütiben tárolódnak.
Köszi, megváltoztattam a cookie-k nevét, és most az eredeti probléma megjavult, az elolvasott hozzászólások már nem látszanak újnak.
De megnéztem az utolsó látogatás dátumát, és az nem frissül.
Azt tudom, hogy ez az adatbázisban hol tárolódik, de nem értem, mi lehet az oka, hogy nem frissül?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.04. 21:30    Hozzászólás témája:
Nem lehet például, hogy túl hosszú munkamenet hosszt állítottál be az admin panelben?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés