Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Emotikonok cseréje

Szerző
Üzenet
andris2000
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.07.27. 16:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
igen ez eddig összejött.amiket használni akartam azok után pipát raktam,de hiába.úgyan úgy a fehér kép és ennyi,aztán nem lett felvéve az emotikon.na mind1 azért köszi szépen a segítséget sajnos más lesz a probléma

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
treko
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.08.26. 15:42    Hozzászólás témája:

Böbe írta:

Vedd kisebbre a betűméretet, mert a sor legvégén is van egy kis négyzet amit ki kell pipálni, de ez a kisebb felbontásoknál nem látszik.
Nekem a legkisebb mérettel sem jött be a négyzet, amit be kell jelölni, de megtaláltam a megoldást.

A lapbeállításnál be lehet jelölni, hogy jobbról vagy balról olvasandó a dokumentum, és így igaz tükörben, de végre meglett az összes pipa a négyzetbe.

Na végre én sem vagyok pipa!

:lol: :lol: :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.08.29. 23:40    Hozzászólás témája:
Nem egészen értem a problémátokat, ami miatt az írás irányát kell változtatni... A korszerű böngészőknél nagyszerűen működik az oldalirányú görgetés. Sőt, ha az egér görgőjét lenyomva tartod, és úgy húzod oldalirányba, azzal is tudsz "úsztatni". Végül van olyan böngésző, amelyik a CTRL + görgő inzultálására nagyítja/kicsinyíti az oldalt, és ezzel is be lehet csempészni a látható területre azt, ami addig kívül volt. Aki nem ismerte ezeket a fogásokat, azoknak szeretettel ajánlom figyelmébe ;)

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés