Ajax shoutbox megjelenésének módosítása!

Szerző
Üzenet
Gasszi
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.17. 11:09    Hozzászólás témája: Ajax shoutbox megjelenésének módosítása!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv!

Segítséget szeretnék kérni, abban, hogy egy pár elemet, hogyan helyezzek át, illetve töröljek az üzenőfal megjelenésében!

Szemléltető kép!!!

A törlő (ikszes) illetve az információ (kérdőjeles) gombot szeretném át tenni az üzenet végére, teljesen a jobb oldalra!

És végül az IMG, és az URL BBCode gombokat szeretném eltűntetni!

Előre is köszönöm fáradozásaitokat! ;)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.10. 14:16    Hozzászólás témája:
Erre én is kíváncsi lennék, mert a stílusba próbáltam állítgatni, viszont sajnos IE 6 alatt nincs megoldás, elcsúszik. :(

Ami viszont érdekelne, hogy az 1.2-es verziónál miért nem tördeli a sorokat a hosszú szövegnél? (subsilver 2 sablonom van). Ezt hol kell módosítani?
Sajnos feladták a mod fejlesztését

Közben rájöttem. :) A Stylesheet.css-ben kell átírni a #msg > li > dl > dt szekcióban a white-space:-t inherit;-re

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mykee
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.15. 16:26    Hozzászólás témája:
Mivel az Ajax shoutbox végül sehogy sem kompatibilis az IE6-tal és még pár munkahelyen ezt használják, ezért inkább áttértem az Ajax Chat 2.0 B8-ra, amihez még össze kell vadászni a chatmodot és onnantól már jól lehet használni bármilyen böngészőn. Igaz, hogy az ajax shoutbox az már vezérlőpulton állítható, az ajax chat meg nem, de mivel ez utóbbi jobban beállítható és mindenhol jól jelenik meg... Ez utóbbi miatt döntöttem és cseréltem le.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés