Login probléma - 2x kell bejelentkezni + új hsz.-ok eltünnek

Szerző
Üzenet
Huma
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.21. 08:02    Hozzászólás témája: Login probléma - 2x kell bejelentkezni + új hsz.-ok eltünnek
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Olvasgattam a fórumot, de vagy átsiklottam felette vagy figyelmetlen voltam, de nem találam megoldást a kérdésemre. Ha itt lenne, valaki linkelje ide legyen szive,

A problémám a következő: (nem vagyok admin) amikor az oldalra telepített bejelentkezéshoez beírom a nevemet és felhasználói jelszavamat, akkor a bejelentkezés gombra kattintás után csak "félig" sikerül bejelentkezni. A nevem megjelenik a bejelentkezett felhasználók között, de felette ugyanúgy ott marad a lodin és pass. kérő űrlap. Amikor a fórum főoldalára kattintok, akkor nem látom a témákat, amikhez jogom lenne, és nem irja ki felül, hogy "Bejelentkezve [..]" hanem "Login" van csak ott.. Vagyis úgy látom a fórumot, mint ha nem lennék bejelentkezve.

Ha ezután újra belogolok, akkor minden normális, kivéve hogy az új hozzászólások nem látszanak, olvasottnak vannak jelölve.

Eddig két dolgot próbáltam meg: Cookie-k törlése: talán 1x sikeres volt, de utána is fennált a probléma. És bejelentkezés jelszó megjegyzéssel, és utána logout. de egyik sem oldotta meg a problémát.

A weboldalt 4 különböző gépen láttam, Mozilla 2.0-3.0-val, IE. 6.0-7.0-val, Opra Mini 3-1-el.

Ezek közül az Operűval eddig nem volt baj, az összes többi valamiért a fenti hibát produkálja. Ha valamelyikőtök tudna mondani pár szót a dologról, azért hálás lennék.

Előre is köszönöm! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.21. 14:20    Hozzászólás témája:
Tudnál adni egy linket a fórumodhoz?

Ui.: Gondolkoztál már a phpBB3-ra váltáson a közeljövőben? :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Huma
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.22. 18:19    Hozzászólás témája:

fberci írta:

Tudnál adni egy linket a fórumodhoz?

Ui.: Gondolkoztál már a phpBB3-ra váltáson a közeljövőben? :D
Hello.

Persze. www.ageofconan.hu

Sajna nem én vagyok az adminisztrátora, a döntés nem rajtam múlik. Én csak segiteni akarok nekik a probléma megoldásában.

Bocsánat a kései válaszért.

:D

HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.22. 19:31    Hozzászólás témája:
Nálam volt valami hasonló, és a session-hossz értékének drasztikus megnövelése segített rajta, ha jól emlékszem.

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.22. 21:08    Hozzászólás témája:
Valószínűleg az a hiba, hogy te www.előtaggal használod a címet, míg a fórum nem erre van beállítva. A belépéskor automatikusan a www. előtag nélküli címre kerülsz átirányításra, aminél viszont eltűnnek a korábban megkapott sütik.

A megoldás az, hogy www. nélkül írod be a címet a böngésződbe. Alternatívaként felmerül, hogy a fórum beállításai között megváltoztatjátok a domain-t, úgy hogy az tartalmazza a www előtagot, de én inkább az előbb opciót javaslom.

Régen ez a probléma még ment rutinból, url nélkül, most már megint meg kellett néznem egy-két oldalt a fórumon, hogy rájöjjek a hibára, eszembe jusson mi is ez. Látszik, hogy egyre kevesebb a phpBB2-es fórumok száma, de azért nem bánom. :D

Huma
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.05.22. 22:23    Hozzászólás témája:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

Továbbítottam az adminoknak a fórum linkjét. Logikusnak tünik, mert volt némi makkolás az oldal címével, és a probléma azután kezdett jelentkezni, miután szervert váltottunk.. Akkor egy darabig ageofconan.webgalaxy.hu cimen volt az oldal, aztán valamit állitgattak az adminok, és akkor már megismerte a www.ageofconan.hu-val is.. Akkor ezek szerint ott rontottak el valamit..

Nagyon szépen köszönöm megint. (már nem először segítetek) :) :wink:

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés