Pontatlan a dátum (mindig ugyanaz)

Szerző
Üzenet
imi0670
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.03. 03:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
nekem is időzónás problémáim vannak mégpedig az hogy hiába állítom át az időzónát... (GMT +1re pl) a fórum minden esetben azt mutatja hogy Időzóna: (GMT 0) .. holott az admin panelon a beállításokba ha újra visszamegyek akkor is a beállított értéket látom (GMT +1)
ezen kívűl az általam beállított dátum formátumot is figyelmen kívül hagyja és az alapbeállítottat jelzi ki!
(nem ingyenes tárhelyen van a fórum)
mi lehet a gond?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.03. 17:12    Hozzászólás témája:

imi0670 írta:

nekem is időzónás problémáim vannak mégpedig az hogy hiába állítom át az időzónát... (GMT +1re pl) a fórum minden esetben azt mutatja hogy Időzóna: (GMT 0) .. holott az admin panelon a beállításokba ha újra visszamegyek akkor is a beállított értéket látom (GMT +1)
ezen kívűl az általam beállított dátum formátumot is figyelmen kívül hagyja és az alapbeállítottat jelzi ki!
(nem ingyenes tárhelyen van a fórum)
mi lehet a gond?
A személyes (saját) beállításaidat a profil menüpont alatt tudod megváltoztatni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Blueberry
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.03. 18:39    Hozzászólás témája:
Én felraktam egy 'Ki volt ma itt' modot. A probléma csak az hogy 1 órával kevesebbet mutat, noha minden más idő pontosan jár. Mostmár biztos hogy a dátum formátum a rossz, csak nem tom mit kell módosítani... :oops:

Itt a kód, egy hozzáértő segíthetne... :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.03. 18:47    Hozzászólás témája:

Blueberry írta:

Én felraktam egy 'Ki volt ma itt' modot. A probléma csak az hogy 1 órával kevesebbet mutat, noha minden más idő pontosan jár. Mostmár biztos hogy a dátum formátum a rossz, csak nem tom mit kell módosítani... :oops:

Ez hogy jön ide, ha egyszer egy moddal van kapcsolatban (aminek van saját topicja is), és ez a téma egy rossz, állandó időpont kiírásának okával foglalkozik???
A belinkelt kódon javítottam (index.php részében), így mennie kell.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Blueberry
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.03.03. 19:18    Hozzászólás témája:

fberci írta:

Blueberry írta:

Ez hogy jön ide, ha egyszer egy moddal van kapcsolatban (aminek van saját topicja is), és ez a téma egy rossz, állandó időpont kiírásának okával foglalkozik???
A belinkelt kódon javítottam (index.php részében), így mennie kell.
tulajdonképpen már többször is felvetettem a fórumon, de senkisem foglalkozott a dologgal, ezért gondoltam, hogy hátha itt nagyobb sikerrel járok és voilá! :)

viszont akkor bocsi... :?

különben meg köszi 8)

kaszi
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.10. 10:16    Hozzászólás témája:
Sziasztok!

Átolvastam a fórumot, de nem találtam választ a kérdésemre. Miért van az, hogy ha a beállításokban megadom a megfelelő időformátumot és az időzónát, akkor az a regisztráltaknak nem változik a beállítás. Ugye nem mondjátok, hogy minden egyes tagnak külön be kell majd állítanom ezeket...?

Köszi szépen.

Priby
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.10. 11:18    Hozzászólás témája:
Csak az újonnan regisztráltaknak fog megváltozni.

Ha te változtatsz, nekik tényleg ugyanaz marad. Vagy átállítják kézzel, vagy átállítod nekik.

Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.05.10. 17:10    Hozzászólás témája:
Kézi átállításra példa kód

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés