Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Last Topic Title on Index

Szerző
Üzenet
redi
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 16:07
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.23. 17:56    Hozzászólás témája: Last Topic Title on Index
Hozzászólás az előzmény idézésével
Letöltöttem de nemtom melyiket kell megnyitnom mert van egy csomó xml… Melyikből kel kimásolni a codokat ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.14. Vasárnap 10:35
Hozzászólások: 399
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.23. 18:43    Hozzászólás témája: Re: Last Topic Title on Index
Hozzászólás az előzmény idézésével

redi írta:

Letöltöttem de nemtom melyiket kell megnyitnom mert van egy csomó xml… Melyikből kel kimásolni a codokat ?
Gondolom erre gondolsz:NV_advanced_last_topic_titles_1_2_4
Kicsomagolod valahova. Majd elindítod a install.xml fájlt. Itt minden le van írva,hogy mit hogy kell. Ha subsilver megjelenést használsz,akkor indítsd el a \templates\subsilver2.xml fájlt és látni fogod,hogy még mit kell még tenned.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zserrbo
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.06.30. Hétfő 9:54
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 14:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Akadt egy problémám. Raknám fel ezt a modot, de nem sikerül. Az install.xml fájl leírása alapján haladtam. Kicseréltem a kódokat, annyi különbséggel, hogy nem a subsilver témát változtattam, hanem a Brushed metal II témát.
Gondolom úgy kellene telepíteni (ha jól vettem ki a leírásból), hogy www.énoldalam.hu/forum/install_altt/install.php
Mivel nem a gyökérbe van feltelepítve. Ezt írja ki:
Language file info_acp_altt.php couldn't be opened.

A csomagolt fájlban egy fr és egy de mappa volt a language mappán belül. Gondoltam a hu mappába bemásolom a info_acp_altt.php fájlt és a language könyvtárba a de.xml-t hu.xml-re nevezem át. Így se ment :S

Mit rontottam el? :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pozo
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.04.06. Vasárnap 13:49
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 14:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet jogusultság van rosszul beállítva, TC aztán mindent 777-re hátha, ha mindent úgy csináltál ahogy levan írva akkor mennie kell :) Nekem is felvan rakva és simán megy, ez a téma prosilver alapú ?
_________________
Pozo

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zserrbo
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.06.30. Hétfő 9:54
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 15:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem nem prosilver alapú, hát valahogy nemtom megítélni :)
www.baz-elit.extra.hu/forum
Ez a fórum címe.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pozo
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.04.06. Vasárnap 13:49
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 15:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Annak tűnik , a modnál megkell nézni mit igényel , hátha extránál nemlehet megoldani.
_________________
Pozo

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zserrbo
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.06.30. Hétfő 9:54
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 16:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet én értettem félre.

Úgy érzem nem tudom pontosan hogy is kellene kinéznie a modnak működő állapotában. Jó tudom utolsó téma címe, ha szó szerint akarom fordítani a mod neve, de mégis.
Ha megnézed az oldalam Pozo, akkor most fent van a mod vagy sem szerinted? :)
* Megválaszolatlan hozzászólások • Új hozzászólások • Aktív témák

Közben egy másik témát is nyitottam, mert tartok tőle keverem a dolgokat :S
http://phpbb.hu/forum/tema/3191

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pozo
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.04.06. Vasárnap 13:49
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 18:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
bekell sztem állítani hogy

Idézet:

view NV recent-topics on
Index
pipa aztán menni fog
_________________
Pozo

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.07.31. 21:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A de.xml-t nem átnevezni kell, hanem annak az utasításait is elvégezni a magyar nyelvi fájlokon az install.xml-hez hasonlóan (persze a megfelelő változtatásokat megtéve).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.20. 13:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Miként tudom ezt a módot más lapon megjeleníteni, beszúrni?
Tehát a weblapba miként illeszthető?
(Normál oldal, nem cms, nincs motorja, tök alap)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.21. 17:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szüksége van a phpBB keretrendszerére, így nem elég annyi, hogy csak áthozod a kódot. Vagy a teljes inicializálod a phpBB-t = betöltöd az összes szükséges fájlt, és átírod a kódot, hogy ne használja a sablonrendszert, ami egy elég nagy hack, vagy le lehet programozni az egészet 0-ról a MOD működési elvét alapul véve, ami szintén elég nagy hackelés.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.21. 18:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Szüksége van a phpBB keretrendszerére, így nem elég annyi, hogy csak áthozod a kódot. Vagy a teljes inicializálod a phpBB-t = betöltöd az összes szükséges fájlt, és átírod a kódot, hogy ne használja a sablonrendszert, ami egy elég nagy hack, vagy le lehet programozni az egészet 0-ról a MOD működési elvét alapul véve, ami szintén elég nagy hackelés.
Az, hogy a sablon rendszert ne használja miként lehet?
Így megoldható, hogy 1 file-be csinálom külön és azt akkor csak az fog megjelenni, majd azt include-olom?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.21. 21:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A sablonrendszer kihagyása azt jelenti, hogy (pl. az index.php-ban) ahelyett, hogy továbbadnád a változókat a sablonrendszernek, egyenesen kiíratod őket a képernyőre.

A második kérdésed nem igazán értem, a dolog teljesen független attól, hogy külön fájlban szerepel a kód vagy a saját honlapodban.

Valószínűleg nem ez a legjobb mód a legfrissebb hozzászólások megjelenítésére, léteznek ehhez jobb eszközök is (pl. Display posts anywhere 1.2.0 - csak ez pl. még nem tölthető le).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.22. 06:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

....
léteznek ehhez jobb eszközök is (pl. Display posts anywhere 1.2.0 - csak ez pl. még nem tölthető le).
Köszi, akkor körbenézek hátha van valami ilyesmi mód, ami már tölthető.

Van valakinek valami ajánlása esetleg?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés