overall_header.html és overall_footer.html

Szerző
Üzenet
kromek
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.04.19. Szombat 16:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.07. 21:24    Hozzászólás témája: overall_header.html és overall_footer.html
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az overall_header.html és overall_footer.html eket módosítottam, visszatöltötem, újra frissítettem a témát és csak a régi lap jelenik meg.

Igy csináltam : megmódosítotam a két html.t , feltöltöttem a szerverre ftp, vel, felülírtam a régit, a szerveren az új fájlokkal, beléptem az adminisztrációs felületre, (Adminisztrátori vezérlőpult,) A fórumok között kiválasztottam a megfelelőt, ott a szerkesztésen belül lecseréltem a témát egy másikra, kiléptem megnéztem a csere rendben megtörtént, majd visszaléptem és vissza tettem az általam módosított témát, újra már a módosított html ekkel. Na és nem változott meg semmi.

Hogy kell ezt csinálni ?

Ja az adott téma :AeroGreen

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.07. 22:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Újratöltötted az AVP-ben a megjelenés sablon részét?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kromek
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.04.19. Szombat 16:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.08. 09:48    Hozzászólás témája: Re:Újratöltötted az AVP-ben a megjelenés sablon részét?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mivel nem vagyok ebben profi nem tudom mit jelent az újra töltés. Lehet erről valahol olvasni ?

Ha úgy válaszolok, hogy az AVP/megjelenések oldalon az adott témát aktiváltam e , akkor igen. Sőt újra aktiváltam, de még alapérttelmezettnek is beállítottam.
De most nézem van itt egy üzenet:
Képkészlet „hu” lokalizációja hiányzik
» AeroGreen
(Naplózott adminisztrátori tevékenységek)

Lehet, hogy ez a gondom ? Ez mit jelent ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.08. 11:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
AVP -> Megjelenések -> Megjelenés alkotóelemek -> Sablonok -> a táblázatban a megjelenés/sablon neve mellett a műveletek oszlopban az Újratöltés link

Le tudnád írni még egyszer pontosan, hogy mit csináltál? Nekem kicsit ködös. :? Az overall_header.html tartalmát pl. az admin felületről módosítottad, vagy feltöltötted a tárhelyedre FTP-n keresztül?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kromek
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.04.19. Szombat 16:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.08. 12:49    Hozzászólás témája: Nekem kicsit ködös
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajátgépen módosítottam és a ftp vel töltöttem fel.
Medgtaláltam azt a felületet amit írsz (AVP -> Megjelenések -> Megjelenés alkotóelemek -> Sablonok -> a táblázatban a megjelenés/sablon neve mellett a műveletek oszlopban az Újratöltés link ) már az alsó részben be is töltődik a belinkelt toplista de felül a beszurt linkem még nem jó mert a színe "elkuródott" azt át kell ítrnom.

Azt nem is tudom ,hogy admin felületen hol lehet a htm t módosítani

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kromek
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.04.19. Szombat 16:34
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.08. 12:59    Hozzászólás témája: Jó lett!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítséget sikerült.
Igaz azt, hogy mit, hogy lehet csinálni meg beállítgatni még nem látom tisztán.

Mégegyszer köszönöm.

Ja a képkészletek.
Ez a stílus nem tartalmaz hu képkészletet. Csak Angol van és mégsem látom, a megjelenő felületen, hogy lenne hiba. Talán azért nem látom hibásnak (megjelenni az Angolt) mert nem jeleníti meg az Angol képeket ? , Vagy azért mert nem is kellenek. Mindenesetre most próbálkozni fogok a képeket átalakítom magyarra és feltültöm egy hu könyvtárba.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Christian
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 2:49
Hozzászólások: 110
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.09. 17:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem is volt olyan, hogy letöltöttem a megjelenést és hopp nem jelenik meg a kép. Lehet, csak tippelek, hogy azért mert a fórum nyelve magyar...De nem biztos, csak egy tipp. Én a következőket szoktam csinálni:
Ha van egy adott téma, aminek nincs magyar gombkészlete, akkor szoktam kicsit trükközni. Keresek olyan témát aminek van (vagy lehet csinálni is) és ha passzol az adott sablonhoz, azonnal feltöltöm és már is működik, megjelennek a képek. Tapasztalatom szerint, ha nem jelennek meg a képek egy "hu" mappa orvosolja a problémát.
Én nem szoktam újra tölteni a sablont. Ha változtatok valamit az általad említette fájlokban, akkor a sablonoknál törlöm a gyorsítótárat és máris érvénybe lép a változtatás.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés