Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

User felhasználói név

Szerző
Üzenet
Chrystopher
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.11. 16:23    Hozzászólás témája: User felhasználói név
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

A mai napon feltelepítettem a klánom számára a fórumot.
Beállítottam a csoportokat, a jogokat. Csináltam pár próba postot, stb..
Amikor valaki ír egy postot, akkor nem látszik a neve csak ha kijelölöm azt.

A theme, amit hasznalok: wowmaevahempire --> http://demo.phpbb3styles.net/WoWMaevahEmpire

A szinezéssel lesz a gond, mert az én nevem pedig látszik(ugye, mert admin vagyok és piros a nevem). A style fekete és az 'Author' nevét is feketével írja valószínüleg. Nézelődtem mindenhol, de nem találtam erre utaló részt, amit módosítani lehetne. Illeteve mégis.

A Style menüben a 'Style components' részen belül Templatesnél lehet válaszani a szerkeszthető fileok közül, de nem igen tudom, hogy melyiket kéne szeresztenem. Nézegettem a viewtopic fileokat, de nem találtam szinezésre utalókat, de ez betudható akár a figyelmetlenségemnek vagy akár a tapasztalatlanságomnak. Nem tudom. Az sem kizárt -sőt-, hogy rossz helyen keresgélem.

Előre is köszönöm segítségeteket!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.11. 20:32    Hozzászólás témája:
A kerülőút az lehet, ha az AVP-n a felhasználói csoportok mindegyikének adsz egy színt. NB. Minden felhasználó tagja egy csoportnak, az is, aki még be sem regelt: ő a "Vendég". Ha beregelt, akkor legalábbis Regisztrált felhasználó, és így már kezelhető a probléma.

Lehet, hogy van elegánsabb megoldás is, de nem ismerem a sablonodat sem, és magával a problémával is régen foglalkoztam, szóval ne tőlem várd ;) :)

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Chrystopher
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.12. 16:53    Hozzászólás témája:

HoremWeb írta:

A kerülőút az lehet, ha az AVP-n a felhasználói csoportok mindegyikének adsz egy színt. NB. Minden felhasználó tagja egy csoportnak, az is, aki még be sem regelt: ő a "Vendég". Ha beregelt, akkor legalábbis Regisztrált felhasználó, és így már kezelhető a probléma.

Lehet, hogy van elegánsabb megoldás is, de nem ismerem a sablonodat sem, és magával a problémával is régen foglalkoztam, szóval ne tőlem várd ;) :)
Köszönöm válaszod!
Megpróbálom.

Üdv,
Nirnael

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés