emotion telepítés UPLOAD

Szerző
Üzenet
kolixx
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.13. 10:40    Hozzászólás témája: emotion telepítés UPLOAD
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Az adminok segítségént kérném valamiben, aztán ezt a témát törölni is lehet.

Arról van szó, hogy láttam, hogy az emotionpak-ok v2 ben vannak meg itt az oldalon. Írtam egy progit, ami megcsinálja kis konfigurálási lehetőségekkel a v3 packot egy v2-ből. Ehez csinálnék egy kis leírást is, és akkor valahova el lehetne helyezni, ha később még kell valakinek.

Ennek mi a módja?

Üdv.: Kolix

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.13. 15:26    Hozzászólás témája:
Mindenkitől szívesen vesszük, ha bővíti az útmutatóink listáját. Viszont pont van már egy ilyen témájú útmutató: Emotikon csomagfájl (.pak fájl) kézi konvertálása, esetleg beszélhetsz HoremWebbel, ha találtál egy egyszerűbb megoldást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.13. 17:31    Hozzászólás témája:
kolixx: szerintem fberci elnézett egy lényeges dolgot: én a manuális konvertálásról írtam az Útmutatót, te meg, ha jól értem, írtál a konvertálásra egy programot, és annak az útmutatóját tennéd be. Szerintem a kettő nem igazán ütközik - illetve az általam írt útmutató feleslegessé válik, de ha ettől egyszerűbb lesz az életünk, én bizony nem bánom! :)

Ami a technikáját illeti, az Útmutatók részen be tudod írni az új útmutatót, nagyjából hasonlóan, mint egy hozzászólást. Javaslom azonban a magam módszerét: Jegyzettömbben szoktam megírni előre, és csak copy+paste beteszem, no meg a formázását ellenőrzöm.
(Annyit már tanultam a dologból, hogy az alcímeket a [h2], [h3] BBCode-okkal lehet megcsinálni, nem kell barkácsolni :) )

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kolixx
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.13. 19:08    Hozzászólás témája:
Igen, én programot írtam, ha van már v2-es pak, akkor egy kattintás a v3.

Megycsinálom a leírst, és ha minden igaz be is tudom majd linkelni a futó programot meg a kódot is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés