Fórumok sorrendjének egyszerű megváltoztatása

Szerző
Üzenet
nakos
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.19. 17:29    Hozzászólás témája: Fórumok sorrendjének egyszerű megváltoztatása
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon. (és bocs a hosszú bevezetőért :) )

Készítettem egy fórumot a phpBB 3-mal, ahol egy szervezet szakmai fóruma alakulgat.
A gondom az, hogy a fórumon belül van egy olyan "alfórum", ahol a tagok kreditpontjait írjuk be.
Ezt a főlapon "kreditpontok" néven indítottuk. Ezen belül minden egyes tag teljes nevével fémjelzett "alfórum" található, amihez olvasási joggal csak az a tag fér hozzá, akihez az "alfórum" tartozik. Az adminisztrator teljes jogú, a titkárság, aki a pontokat beírja - csökkentett joggal rendelkezik.
Az elején nem volt gond. Mivel ABC sorrendben rögzítettük a tagokat, könnyű volt az adminisztrátornak megtalálni a rögzítendő nevet.

Az újonnan felvett taghoz tartozó "alfórum" a végére kerül. Na ezt kellene valahogyan - gyorsan - a helyére, az ABC-nek megfelelő helyére tenni.
Most 137 tagunk van. Ezt egyesével a helyére pötyögtetni ?!!! :twisted:

Nem tudnátok erre valami jó és egyszerű megoldást? (Valami olyasmi is jó lenne, mint a Joomlában a szövegek, vagy menüpontok sorrendjének megváltoztatása)

Köszönettel: nakos

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.19. 22:38    Hozzászólás témája:
Valami jó kis Drag 'n Drop elven működő MOD lenne erre a legjobb. Itt volt már egy ilyen kérés, de még nem volt rá jelentkező az elkészítésére. Úgy néz ki, hogy ami a legközelebb áll hozzá, az ez: [DEV] Sort and Toggle Forums MOD (ami mellesleg ennek alapján készült: Drag and Drop sorting for Forum Management).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nakos
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.20. 09:44    Hozzászólás témája:
Köszönöm a gyors választ. Nézegettem a megadott linkeket. A "Drag and Drop sorting for Forum Management" linken példákat találtam, amit nem igazán tudok, hogy hogyan is tudnám alkalmazni. Az elv, ami azon a hosszú listán az első példában láttam és kipróbáltam, az jó lenne, de hogyan tudnám ezt a gyakorlatba átültetni? :oops:

fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.20. 11:00    Hozzászólás témája:
Az a baj, hogy egyek a MOD-ok még nem készültek el. Illetve az, amelyiik fejlesztés alatt áll, csak a felhasználónak teszi lehetővé a fórumok rendezését.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nakos
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.06.20. 12:39    Hozzászólás témája:
Hát ez ciki! :cry: Akkor marad az egyesével való léptetés :cry: Szörnyű!

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés