Lehet nem publikussá tenni az utolsó regisztráltat?

Szerző
Üzenet
kemendib
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 13:06    Hozzászólás témája: Lehet nem publikussá tenni az utolsó regisztráltat?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy megoldható-e, hogy nem regisztrált emberke ne lássa, hogy ki regisztrált utoljára a fórumba? Nagyon jó lenne, ha ez is bizalmas maradna...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 15:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
1. Megnyitod a templates/sablonod/index_body.tpl-t.
2. Megkeresed ezt a részt (59. sorban):

Kód:


<br />{NEWEST_USER}

3. Kicseréled ezzel:

Kód:



      <!-- BEGIN switch_user_logged_in -->
      <br />{NEWEST_USER}
      <!-- END switch_user_logged_in -->

4. Elmented és feltöltöd a fájlt.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kemendib
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 20:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, ez működött! Még egy ilyesmi jellegű problémám van, ugyanis a jelenlévők neve ettől még látható. Mivel én hüle vagyok a PHP-hez, ezért fordulok Hozzád, Te biztosan tudsz ebben si segíteni:)! Előre is köszi ezt is:)!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 21:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

kemendib írta:

Köszi, ez működött! Még egy ilyesmi jellegű problémám van, ugyanis a jelenlévők neve ettől még látható. Mivel én hüle vagyok a PHP-hez, ezért fordulok Hozzád, Te biztosan tudsz ebben si segíteni:)! Előre is köszi ezt is:)!
A hülye vagy a php-hez azt jelenti, hogy teljesen hülye vagy. Ha meg akarod tanulni, akkor meg tudod, ha meg akarod és nem akkorvagy tényleg hülye. Ha meg csak nem akarod megtanulni, de meg tudnád, akkor lusta.
Ehhez csak józan paraszti ész kell. Láttad, hogy az előbb mit csináltam. Volt egy magáért beszélő név, és azt egy kódba foglaltam, amitől csak regisztrált felhasználók látták. Neked is ugyanezt kell csinálnod.
Próbálkozz, hogy megy-e, csak így tanulsz.



Megsúgom, hogy ezt a részt kell megkeresni:
<tr>
<td class="row1" align="left"><span class="gensmall">{TOTAL_USERS_ONLINE}   [ {L_WHOSONLINE_ADMIN} ]   [ {L_WHOSONLINE_MOD} ]<br />{RECORD_USERS}<br />{LOGGED_IN_USER_LIST}</span></td>
</tr>

_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kemendib
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2006.02.09. 03:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó, akkor átfogalmazom... Nem hülye vagyok, csak nagyon kezdő...:) És szeretném megtanulni a PHP-t, mert nagyon tetszenek ezek a PHP-s dolgok:)! Köszi az újabb segítséget!:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés