Költözés utáni Wordlist,wodmatch hiba,Keresésnél debug

Szerző
Üzenet
polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 18:30    Hozzászólás témája: Költözés utáni Wordlist,wodmatch hiba,Keresésnél debug
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kerestem de nem találtam.Az lenne a kérdésem hogy átköltöztettem a fórumot és ha uj témát hozok létre hozzá akarnak szolni akkor hiba,visszamenőleg nem tudok szerkeszteni mert hiba és keresésnék ez as hiba van.

Idézet:

Could not obtain matched posts list

DEBUG MODE

SQL Error : 1267 Illegal mix of collations (latin1_bin,IMPLICIT) and (latin2_general_ci,COERCIBLE) for operation 'like'

SELECT m.post_id FROM gonyu_search_wordlist w, gonyu_search_wordmatch m WHERE w.word_text LIKE 'dfrtőoőléálálá' AND m.word_id = w.word_id AND w.word_common <> 1

Line : 321
File : search.php
em tudom mi lehet a gond.
Most ki van üruitve mind a kettő mégis hiba van.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.08. 19:11    Hozzászólás témája:
Valószínűleg olyan szerverre vitted át a fórumodat, ahol más az adatbázis alapértelmezett kódolása. Ez az általad leírt hibával jár (+ pár ékezetes betű megjelenésének hibájával). Az importáláskor a fájl karakterkészletének az adatbázis által használtat add meg.

polgar
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.02.09. 11:48    Hozzászólás témája:
Igen köszi ez volt a baj.Töröltem mindent és már jó.Az uj hozzászólások már bekerülnek a keresőbe.

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.01. 14:30    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Valószínűleg olyan szerverre vitted át a fórumodat, ahol más az adatbázis alapértelmezett kódolása. Ez az általad leírt hibával jár (+ pár ékezetes betű megjelenésének hibájával). Az importáláskor a fájl karakterkészletének az adatbázis által használtat add meg.
És ez most azt jelenti hogy újra kell telepítenem a fórumot?Vagy valahol áttom állítani?Jah és azt hool tom megnézni hogy mi az adatbázis alkapértelmezett kódolása?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.01. 18:26    Hozzászólás témája:

Dj_JocEe írta:

És ez most azt jelenti hogy újra kell telepítenem a fórumot?
Nem, viszont az adatbázist a megfelelő karakterkészlettel újra be kell importálnod. (szerk.: ez nem tudom miért maradt itt: Vagy valahol áttom állítani?)

Dj_JocEe írta:

Jah és azt hool tom megnézni hogy mi az adatbázis alkapértelmezett kódolása?
phpMyAdminban a főoldalon ki van írva.

A hozzászólás legutóbb Marcee által 2006.09.06. 09:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.01. 18:28    Hozzászólás témája:
Kösz már megoldódott a gondom!Bár nem ezzel :D a szerver amire kötöztünk nem vált be sajna :( marad a régi ottmeg jó a karakterkészlet!
De azért kösz a segítséget!Már naon sokat segítettetek!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Priby
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.05. 20:59    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Nem, viszont az adatbázist a megfelelő karakterkészlettel újra be kell importálnod.
Ezt el tudnád mondani kicsit részletesebben? Pontosan hogyan kéne, mert evvel nekem is van problémám :?

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.06. 00:41    Hozzászólás témája:

Priby írta:

Marcee írta:

Nem, viszont az adatbázist a megfelelő karakterkészlettel újra be kell importálnod.
Ezt el tudnád mondani kicsit részletesebben? Pontosan hogyan kéne, mert evvel nekem is van problémám :?
ITT megtalálod pontosan, de ha végigolvasod azt a témát, amiben az előző bejegyzés van, akkor tuti, hogy megtalálod a kérdésedre a választ.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés