Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Kérdések

Szerző
Üzenet
Dragcar
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.07.24. 18:37    Hozzászólás témája: Kérdések
Hozzászólás az előzmény idézésével
Letöltöttem az phpbb3 atés sikeresen feltöltöttem és telepítettem az extra.hu-ra!
Van jó pár dolog amit nem tudok megcsinálni az oldalon de nem akartam minden fórumba kérdezni ezért csináltam egyet és itt felteszem az összeset !
Aki tud azt kérem válaszoljon de alőre szólok : nem értek hozzá mert most csináltam először phbb fórumot, úgyhogy csak erős idegzetűek válaszoljanak ! :D
A kérdéseim pedig a követekezők :

Hogy lehet azt megcsinálni hogy a comment pl. da csak egy sor akkor ne foglaljon el 10 sornyi helyet ?
Hogy lehet megcsinálni hogy az avatar altt csak a jógosultságképe lácodjon és a szöveg ne ... ?
Hogy lehet eltüntetni a keresőt a fejlécről ?
Hogy lehet nagyobb fejlécet feltölteni mint az alap? mert ha nagy képet töltök fel akkor is kicsibe jelnik meg a fórumon ...
Én ahonlapra leszttem egy témát de van az a kis betűs szöbveg alul a magyar phpbb fordítás alatt hogy ki csinálta a témát : "Playstation3 © Sony Corporation - PS3 Style designed by Jester "Ezt nem lehet eltüntetni ?
A fórumok alatt van a ki van itt rész .. azt nem lehet eltüntetni ?

A hozzászólás legutóbb Dragcar által 2008.07.25. 07:50-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.07.25. 09:37    Hozzászólás témája: Re: Kérlek segítsetek !

Dragcar írta:

Hogy lehet azt megcsinálni hogy a comment pl. da csak egy sor akkor ne foglaljon el 10 sornyi helyet ?
Azért foglal el tíz sornyi helyet, mert ott van szélen a felhasználónév, avatar, egyéb adatok stb. és azoknak kell a hely.

Dragcar írta:

Hogy lehet megcsinálni hogy az avatar altt csak a jógosultságképe lácodjon és a szöveg ne ... ?
styles/PS3/template/viewtopic_body.html fájlban a kb. 181. sorban lévő {postrow.RANK_TITLE} sorrészletet töröld ki. Majd AVP Megjelenések fül, Sablonoknál PS3 újratöltése.

Dragcar írta:

Hogy lehet eltüntetni a keresőt a fejlécről ?
IRC-n megbeszélve.

Dragcar írta:

Hogy lehet nagyobb fejlécet feltölteni mint az alap? mert ha nagy képet töltök fel akkor is kicsibe jelnik meg a fórumon ...
IRC-n megbeszélve.

Dragcar írta:

Én ahonlapra leszttem egy témát de van az a kis betűs szöbveg alul a magyar phpbb fordítás alatt hogy ki csinálta a témát : "Playstation3 © Sony Corporation - PS3 Style designed by Jester "Ezt nem lehet eltüntetni ?
Nem illik és a fórum szabályzatunkban is van róla pár szó, meg ilyen esetben az illetőre rá is ejtünk egy T72-es tankot, pedig az nehéz.

Dragcar írta:

A fórumok alatt van a ki van itt rész .. azt nem lehet eltüntetni ?
Adminisztrátori vezérlőpult, Általános fül Terhelés beállítások menüpont Jelenlévő felhasználók felsorolásának bekapcsolása-t állítsd nemre.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dragcar
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.07.25. 10:52    Hozzászólás témája: Köszi-
Köszööm váloszod .. Mindent sikerült megcsinálni ! Köszönöm !

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dragcar
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2008.07.25. 11:28    Hozzászólás témája: még 1 kérdés ...
ha a keresőt töröltem utána vissza lehet rakni ?
Ha vissza lehet a kereső alul azt hogy részelketes keresés el lehet tüntetni ?
ha belépek egy fórumba alul ott vannak a jogusultságok .. azt hogy lehet eltüntetni ?
hogy lehet eltüntetni a szerkeztés és az idézet és a törlés gomb mellet lévő hozzászólás jlentés és információ gombokat ?

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés