PHPBB 2es fórum backup-ja PHPBB 3-as fórumba?

Szerző
Üzenet
Plattypussz
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 20:41
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.10. 15:15    Hozzászólás témája: PHPBB 2es fórum backup-ja PHPBB 3-as fórumba?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, az a helyzet, hogy a honlapomat, melyhez egy PHPBB 2-es fórum tartozott, átköltöztettem egy másik adatbázisba, ugyanúgy extrás. persze így, hogy csak simán átmásoltam (tudom, nem így kell) szóval természetesen a fórum nem működött, tehát azt le is töröltem az új ftp-adatbázisból. Viszont gondoltam, ha már átköltöztetem a cuccot, legyen új a fórum is, szóval feltettem egy PHPBB 3-as fórumot az új adatbázisba.
És itt jött elő a probléma: megvan a régi adatbázis és minden ok rajta, és van onnan PHPBB-es backup is, csakhogy fogalmam sincs, hogyan lehetne azt megetetni az új, PHPBB 3-as fórummal... :?

Kérlek segítsetek, köszi.
_________________
pont.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.13. 15:14    Hozzászólás témája: Konvertálás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sehogy. Vissza kell rakni a régi phpBB2-es fórumot, gyakorlatilag működőképesre, majd telepíteni kell egy új phpBB3-at és konvertálással áthozni a tartalmat.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés