Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

SEO

Szerző
Üzenet
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.08.13. 22:01    Hozzászólás témája: SEO
Hozzászólás az előzmény idézésével
Feltettem a SEO_mod-ot.
A gondom a következő. Témák listájánál a topic címe alatt mutatja hány oldal + link az oldalszámhoz. A seo mod miatt nemj ók ezek a linkek. .php végűek, miközbe nekem .html kéne.

Valami megoldás?
(nemtudom honnan hívja meg azokat a linkeket - [ {GOTO_PAGE_IMG}{L_GOTO_PAGE}: {topicrow.PAGINATION} ] - ez ami meghívja, de nemtudom hogyan módosíthatom ennek a végét)

Annyival egészíteném ki, hogy ezt találtam a SEO install alapján visszavezetve:
Viewforum.php-ból:

Kód:

'PAGINATION'      => topic_generate_seo_pagination($replies, format_url($row['topic_title'], 't' . $row['topic_id'], 0, false, false)),

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2008.08.14. 14:13    Hozzászólás témája:
Mégy egy valami: Értesítő email-ekben is a régi url-ek vannak. Azok hol tudom kicserélni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2008.08.18. 15:43    Hozzászólás témája:
Csak hogy biztosan mindketten ugyanarról a MOD-ról beszéljünk: SEO MOD.

Az includes/function_seo.php-ben a kb. 285-288. sorokat írd át erről:

Kód:

if (isset($config['seo_append']))
{
   $append = '.' . $config['seo_append'];
}
erre:

Kód:

if (isset($config['seo_ext']))
{
   $append = '.' . $config['seo_ext'];
}

Annyi volt a probléma, hogy a változót seo_ext-nek nevezik, míg itt a készítő (valószínűleg előző verziókból maradhatott így) seo_append-ként hivatkozik rá. A változtatás után ürítsd a gyorsítótárat az AVP főoldalán.

Az emailes kérdésed megoldását lásd lejjebb.

Ez már nem a módosítás része, nem szükséges megcsinálnod.
Lenne egy megjegyzésem a MOD-dal kapcsolatban:
Bizonyos szempontból rosszul járt el a MOD készítője, hogy a saját angol beállításaiból indult ki. Ugyanis a módosítás a linkekben nem cseréli le az ékezetes betűket (meg a @ és egyéb jeleket), ami nemcsak, hogy nem szabványos, de bizonyos körülmények között gondot is okozhat: pl. hozzászólásban megtöri a linket az első ékezetes betűnél, ezért én még a következő módosítást is megcsinálnám:

Szerk.: Látom ez időközben neki is eszébe jutott, így a saját megoldásom kiszedem.

A modhoz megírt javítások listáját itt találod: Essential Fixes to the SEO_MOD, ebből neked ezek lehetnek érdekesek:
- Sort out pagination errors on list of topics (ez gyakorlatilag ugyanaz, mint amit én is megcsináltam)
- Correct the link in email notification of a new post (ez a kettő meg az emailes kérdésedre a válasz)
- Correct the link to a topic when you email a link to a friend

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés